NAPIŠTE ŘEDITELI

Praha hostila golfovou smetánku. Společnost NEXT REALITY byla u toho

Kdo alespoň trochu sleduje golf, ten zná D+D Real Czech Masters. Turnaj, který je součástí European Tour, se každoročně pořádá v rezortu Albatross Golf Club v Praze a účastní se ho golfová smetánka z celého světa.

Oproti loňskému ročníku, který se nesl ve znamení horka a sucha, Prahu letos svlažil před začátkem turnaje několikrát déšť. Hřiště Albatross tak zářilo svěží zelení. A neméně zářila jména účastníků: namátkou Ernie Els nebo Lee Westwood. Nutno říci, že legendy tohoto sportu vesměs zklamaly, stejně jako zástupci domácího golfu. Po dramatickém finiši se z triumfu radoval Belgičan Thomas Pieters, který už D+D Real Czech Masters vyhrál podruhé a na Prahu tak má jen ty nejlepší vzpomínky.

Jsme rádi, že na podniku takového významu bylo vidět logo společnosti NEXT REALITY. Coby jeden z partnerů stanového městečka jsme byli přítomni v turnajové vesničce.

V našem stánku nuda nebyla. Pozornost budila především virtuální prohlídka domů: zájemci si mohli nasadit speciální brýle a rázem se ocitli v interiéru krásné nemovitosti, kterou se dalo projít skrz naskrz. Kdo si od některé z našich krásných hostesek vzal letáček s informacemi o naší realitní kanceláři, ten zjistil, že bydlení v takto pěkném domě nemusí být nedosažitelným snem!

Celé čtyři dny jsme dále organizovali tipovací soutěž, kde na vítěze čekal golfový bag v hodnotě 12 000 korun a mnoho dalších cen.

Pokud jste na turnaji byli, doufáme, že jste se dobře bavili. Pokud jste nedorazili, zveme vás na příští ročník.

My určitě chybět nebudeme! 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT