NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc červenec

Velká krasojízda Pardubic pokračuje. Tato pobočka se v červenci stává pobočkou měsíce potřetí v řadě za sebou. Celkově je to letos už páté ocenění ze sedmi možných.  Podaří se tuto hegemonii narušit? Je paradoxní, že nejlepší tři makléři v kategorii individualit nejsou z Pardubic. Vítězkou je tentokrát Jitka Mahovská, které se dařilo tolik, že její Kladno výrazně ohrozilo první příčku Pardubic. Každopádně, na celkové výsledky makléřů a poboček se velmi hezky dívá. Za to patří všem lidem z NEXT REALITY velký dík.

Přístup paní Mahovské je úžasný,“ píše klient pan Šperl z Prahy. „Asi stačí napsat: super lidský a normální!!! Normální přitom neznamená neprofesionální – NAOPAK! Děkujeme. Je úžasné, když někdo dělá práci na 100 %.“ Tento feedback hovoří za vše. Jitka Mahovská z Kladna je u svých klientů oblíbená, a to je určitě nad všechna ocenění. Když se to ale sejde a za odvedenou práci si makléř dojde pro cenu za makléře měsíce NEXT REALITY, pak je to určitě příjemný bonus. Zvláště v tak velké konkurenci. Jitce srdečně blahopřejeme.

V pobočce Anglická Praha působí Martina Zelenková, náš nováček měsíce. Informace o ocenění pro ni byla velkým překvapením. „Do realitní kanceláře NEXT REALITY jsem nastoupila v dubnu a jsem velmi ráda, že jsem v této firmě,“ uvádí Martina. Realitní branže jí není cizí. „Mám už 10letou praxi v realitách. Je v tom ukryto mnoho příběhů,“ říká s úsměvem. Bezpochyby příběhů s dobrým koncem, dodáváme. Gratulujeme i do Prahy.

Pardubice jsou potřetí v řadě pobočkou měsíce. Nevídaná bilance. Vedoucí pobočky Ondra Bahenský vždy zdůrazňuje, že nejde o úspěch jednotlivců, že se na úspěchu Pardubic podepisuje výkon celého týmu. Má pravdu, protože v TOP dvacítce makléřů mají Pardubice vždy několik zástupců. Skutečně jde zřejmě o dream team. Opět jim blahopřejeme.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT