NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY oslavil 12 let! Vydařená oslava se protáhla dlouho do noci

Symbolicky ve 12 hodin byl minulé úterý zahájen program 12. narozenin společnosti NEXT REALITY. Jako místo určení byl tentokrát vybrán Golf resort Kunětická hora, jen malý kousek od stejnojmenného krásného gotického hradu.

Co na účastníky čekalo? Zástupci vedení firmy, pánové Robert Hanzl a Roman Vlasák, informovali na startu akce o tom, co firmu čeká v roce 2018. V dalším průběhu denní konference byl věnován prostor všem zásadním výzvám, v čele s GDPR, nařízením o ochraně osobních dat lidí, které má dopad na mnoho oblastí lidské činnosti práci makléřů nevyjímaje.  

Řeč dále byla o nových i stávajících realitních serverech, zajímavých aplikacích pro shánění dalších zakázek i o novinkách v ADOL monitoringu.

To byla část programu, kterou bychom mohli nazvat „vyhlížení“. Poté přišla řada na „ohlížení“. Protože minulý rok byl pro společnost mimořádně úspěšný, bylo na místě vyzdvihnout přínos těch, kteří předvedli obzvláště vynikající pracovní výkony. Ti uslyšeli svá jména při vyhlašování nejlepších zaměstnanců za rok 2017. Celkem 19 pracovníků bylo odměněno velmi příjemnou cenou – společnou luxusní zážitkovou dovolenou do Maroka.

Co by to ale bylo za oslavu, kde by chyběla zábava. Ta se mohla naplno spustit o půl osmé večer. Pro účastníky byl připraven báječný raut, degustace rumu a sladkostí, fotokoutek a samozřejmě také kvalitní hudební zážitky. Ty nejdříve obstarala kapela Aurora Party Band s velmi pestrým pop-funkovým setlistem a pak, po tombole, nastoupil DJ Lukáš Mercl. Skvělá taneční hudba zněla dlouho do noci.

Den zabarvený do odstínů modré a zelené uběhl jako voda. Věříme, že stejně jako letos bude co oslavovat i příští rok, tentokrát při příležitosti třináctých narozenin sítě realitních kanceláří NEXT REALITY!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT