NAPIŠTE ŘEDITELI

Pobočka roku 2023

Jen co se trochu uklidnila atmosféra po korunování Blanky Štalzerové v kategorii makléř roku, došlo k ohlášení další kategorie. Na pódiu společnost Robertu Hanzlovi tentokrát udělal Petr Zelenka, ředitel partnerské sítě a Roman Vlasák, výkonný ředitel ČMRF a spoluzakladatel NEXT REALITY. Pódium samozřejmě neopustil ani moderátor Petr Svěcený, jehož úkolem bylo ohlásit nejlepší pobočky za rok 2023. Šlo se postupně od 10. místa k prvnímu.

10. místo mohla oslavit pražská pobočka NEXT REALITY Anglická. Do Karviné putovalo 9. místo, získal jej BRANCH8. místo obsadil Jindřichův Hradec7. místa se dočkala další franšízová pobočka, tentokrát DŮM SNŮ ze Šumperka. A poslední nevyhlašované 6. místo zbylo na vždy velmi silný tým z Vyškova.

Teprve od 5. místa výše mohli ceny na pódiu přebírat vedoucí vítězných poboček. Jako první byl pozván Petr Puchmertl, vedoucí NEXT REALITY CENTRAL. Pražská pobočka získala vynikající 5. místo.

Tak trochu Praha, i když názvem již obec středočeského kraje brala i bramborovou pozici. Pro 4. místo si došla Blanka Štalzerová z NEXT REALITY Úvaly

3. místo bylo kromě cen ozdobené také pohárem menší velikosti. Nad hlavu jej zvedl Vláďa Trejbal z pobočky NEXT REALITY Kladno

NEXT REALITY Pardubice jsou pro rok 2023, po čtyřletém neotřesitelném kralování, na 2. místě. Vedoucí pobočky Ondřej Bahenský s úsměvem převzal střední pohár a podobný balík cen, jaký získal Vláďa Trejbal. A Ondřej už může spřádat plány, jak jeho pobočka příští rok zaútočí zase na první místo.

Na něm se letos ale usídlila kancelář o které před pár lety nebylo vidu ani slechu. Z 1. místa se radoval celý „dream tým“ kolem Tomáše Grece a pobočka NEXT REALITY Lužiny.

Ještě jednou posíláme srdečné blahopřání do NEXT REALITY Lužiny i do dalších úspěšných poboček!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT