NAPIŠTE ŘEDITELI

Realitní makléři na velbloudech – zaměstnanci NEXT REALITY podnikli zájezd do Maroka

Jak vypadá východ slunce nad pouští? Jak se smlouvají ty nejlepší ceny na trhu? Jak chutná mořský ďas, šnečí vývar, beraní plíce... anebo písek v puse, když začne pravá nefalšovaná písečná bouře?

To vše se dozvěděla skupina nejúspěšnějších realitních makléřů NEXT REALITY, která vyrazila na opravdu nevídanou firemní akci – týdenní pobyt v podzimním Maroku.

Maroko většina lidí vnímá jako jednotvárný pouštní stát, ale není to pravda. Je to země s pestrým přírodním i kulturním bohatstvím. Kromě majestátní Sahary zde najdete vysoká pohoří, kde si užijete i sněhu, lesy, řeky i krásné mořské pobřeží. Jsou zde historická města s tradičními trhy, jsou zde pevnosti a významná archeologická naleziště.

Rozmanitost se projevuje i v jídlu. Marockou kuchyni stojí za to prozkoumat a makléři z NEXT REALITY to vzali pěkně od podlahy. Na trhu ochutnali více než desítku druhů ryb, nevynechali ani jiné mořské plody, jako jsou krevety, murény nebo rejnoci, zkusili dále i tradiční tajin, kuskus nebo kaliju, s chutí se zakousli do místních druhů ovoce a cukroví a odvážlivci se nepozastavili ani nad vyloženými „chuťovkami“, jako byly již zmíněný šnečí vývar, ovčí ucho nebo ovčí vemena. Když už kulinářský zážitek, tak ať je co nejbohatší.

Na cestách makléři urazili několik set kilometrů. Poznali jak takřka miliónový Marrákéš, tak i řadu menších měst a vesniček. Kromě běžných dopravních prostředků přišli ke slovu i tradiční velbloudi. Jet na nich více než hodinu a půl v poušti, navíc za zuřící písečné bouře, to nebyl žádný med. Zaměstnanci NEXT REALITY ale prokázali, že i nažehlení kravaťáci se dokážou proměnit v ošlehané dobrodruhy. Cestu překonali bez ztrát.

Expedice Maroko, to zkrátka byla jedna dlouhá série nezapomenutelných zážitků. Blahopřejeme k nim celé výpravě a těšíme se na ty, kteří se postaví po bok nejlepších makléřů a vyrazí s nimi na některou z příštích cest.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT