NAPIŠTE ŘEDITELI

KANCELÁŘ NEXT REALITY V PARDUBICÍCH ODSTARTOVALA DOBROČINNÝ PROJEKT

Majitel licence NEXT PARTNER pro Pardubice a Hradec Králové Zdeněk Mrňák: ,,Příběh malé Patričky mě velmi zasáhl. Každá koruna pomůže!“

Společnost NEXT REALITY je svými dobročinnými projekty známá. Několik poboček má i své individuální projekty, které trvale podporují. Názorným příkladem je iniciativa Zdeňka Mrňáka, který se v září rozhodl podpořit nemocnou Patričku, která trpí akutní lymfoblastickou leukémií.

Zdeněk Mrňák se s prosbou o finanční příspěvek obrátil i na sociální síť, kde vyzval všechny své kolegy z NEXT REALITY, aby zprávu o nemocné Patričce sdíleli a pomohli svými finančními příspěvky malé holčičce a její rodině zvládnout její nelehký boj s touto těžkou nemocí. „Tento příběh mě opravdu hodně zasáhl. Osobně jsem samozřejmě hned přispěl a slíbil, že se pokusím pomoci ještě více. Pokud tedy někdo z naší společnosti pošle příspěvek a dá mi o tom vědět, přidám na konto ještě jednou tolik. Všem předem moc děkuji. Pomůže každá koruna,“ sdělil na facebookové síti pan Mrňák. Malé Patričce můžete pomoci zasláním jakékoli částky na sbírkový účet, který naleznete na webových stránkách nadačního fondu Naděje pro Tebe. 

Více zde: http://nadejeprotebe.cz/pribeh-patricky/

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT