NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Kroměříž – pan Ivan Hošťálek

1) Jak dlouho pracujete v realitách?

Od r. 2006, jak to dost často u makléřů bývá, hledáním svého nového bydlení. Začalo to jen při práci, jako něco navíc k výplatě. Více jak pět let jsem se „díval“, jak to dělají realitní makléři a vyhledával jim obchody za odměnu.

2) Jak dlouho působíte v NEXT REALITY?

Od r. 2012 mě to už nebavilo dělat jen dohazovače zakázek realitním makléřům a hledal jsem zajímavého obchodního parťáka. A tak jsem se začal učit, jak se to má správně dělat, prošel jsem celou vzdělávací NEXT akademií a doplňkovými školeními i kurzy.

3) Proč jste si vybrali právě NEXT REALITY?

Vybral jsem si realitní kancelář, na kterou jsem nenašel žádné průšvihy a vedoucí pobočky mi už na první pohled připadal jako příjemný obchodní partner.

4) Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch v realitách?

Za svou kariéru v realitách jsem prošel snad všechny pozice, které existují – informátor nebo tipař, asistent realitního makléře, makléř začátečník, makléř senior, makléř specialista, vedoucí manažer pobočky a dnes za největší úspěch považuji být zodpovědný majitel své vlastní pobočky realitní kanceláře. A ještě jeden malý bonbonek navíc. Po třech letech sebevzdělávání jsem se stal koučem realitních makléřů s více než 160 odkoučovanými hodinami.

5) Jaké máte cíle? Např. počty makléřů, zakázek, poboček?

Vybudovat takovou kancelář, která bude zcela samostatně fungovat a poskytovat ve svém regionu ty nejlepší realitní služby. A následně pak duplikovat stejné služby novou pobočkou na Vyškovsku.

6) Co byste vzkázali zájemcům o podnikání v realitách?

Pokud chtějí mít práci, která bude fungovat krize nekrize, mít svobodné zaměstnání a ještě u toho dobře vydělávat, ať se přijdou zeptat a třeba vyzkoušet 2 měsíce s koučem za zády. Který pomůže a poradí, aby nedělali stejné chyby, jako já v začátcích.

Teď trochu z osobního života:

7) Jaké jsou Vaše koníčky?

Rodina je největší kůň, ale svůj čas si udělám i na stolní tenis, badminton, golf, nohejbal. Žádné vrcholové výkony, ale 5-6 hodin týdně si udělám čas také na sebe.

8) Vaše nejoblíbenější jídlo?

Nejsem vybíravý, sním vše, co je dobré! Nedávno jsem si pochutnal na bramborových švestkových knedlících, ale také na argentinské roštěnce na grilu.

9) Kam byste se chtěli ve svém životě podívat?

Miluji tu naši úrodnou a rovnou Hanou a možná právě proto mě lákají malé i velké kopečky i hory nejraději v létě, od Tater až po Šumavu. Ale takový Mont Blanc, to teprve bude úžasný výlet.

Děkujeme za upřímné odpovědi. Vážení uživatelé a klienti, kolegové na pobočce se vám budou věnovat s lidským, otevřeným a profesionálním přístupem, proto se na ně neváhejte obracet s jakýmkoli dotazem z realit. Každý týden budeme představovat dalšího kolegu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT