NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc březen

Březnové ceny si mezi sebe rozdělily metropole. Po jednom ocenění jsme podělily svorně Prahu, Brno a Plzeň. Jaký rozdíl proti měsíci únoru, kdy naopak kralovala menší města, konkrétně Vyškov a Vrchlabí. Letos nemá žádná pobočka hegemonii, každý měsíc posíláme ceny do jiných měst. Tak to má být – daří se mnoha pobočkám a je to mezi nimi vyrovnané!

Makléřkou měsíce je Anna Hatlapatková z Brna. Zdá se, že této makléřce jaro svědčí, loni o tomto čase jsme jí předávali první ocenění. Druhé pak dostala hned v květnu, na třetí si počkala až do dubna letošního roku. Ovšem tři ceny pro makléře měsíce, to už je impozantní výsledek. „Tahle práce je skvělá v tom, že pokud ji děláte pořádně, tak objemy zakázek úměrně tomu rostou,“ pochvaluje si Anička, která při předání ceny nezapomíná ani na své milé kolegy: „Do mé úzké spolupráce patří skvělý tým fotografů, grafiků, designerů a právníků. Bez nich by to ve finále nikdy nešlo. Jsem ráda, že jsem krok do NEXTu udělala!

 

Cenu pro nováčka měsíce posíláme do Plzně. Oceněnou je Verča Hálová, jíž se povedl husarský kousek. Nováčka měsíce totiž bere už podruhé. „Myslím, že NEXT reality má velký potenciál, stát se jedničkou na trhu a já budu moc ráda, když budu toho součástí. Také jsem slyšela, že NEXT pořádá pěkné golfové turnaje, tak se moc těším, až mě na nějaký pozvou :-),“ říká Veronika. Jestli hraje golf stejně jako prodává nemovitosti, pak se vyhlášení golfisté NEXT REALITY – a že jich máme celou řadu – mají čeho bát.

Takovým malým dream teamem NEXT REALITY je pobočka Central Praha. Ze jmen, které tuto pobočku reprezentují, stojí za zmínku Vláďa Kopta, Martin Vlasák, Zuzka Kouklová a další. A vedoucím je pak Petr Puchmertl, který k výsledku pobočky v měsíci březnu přispěl nejvýraznějším dílem. Central Praha je pobočkou měsíce. „Rozhodně hrajeme týmově, jednou se daří jednomu a jiný měsíc se předvede někdo jiný,“ říká Petr. „Mám radost, že mohu být se svým týmem součástí funkčního celku v tandemu NEXT REALITY GROUP a.s. a ČMRF. To nemá každý a my si toho v u nás na nové krásné centrále vážíme.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT