NAPIŠTE ŘEDITELI

Síti NEXT REALITY
se daří. Meziročně rostla o více než 90 %

Nárůst počtu nových kanceláří, přísun obchodních příležitostí a příznivá situace na trhu zprostředkování nemovitostí jsou hlavními faktory růstu obratů realitní skupiny NEXT REALITY.

Za první pololetí dosáhla firma obratu 126 mil. Kč. V meziročním srovnání se jedná o více než 90% nárůst. Nejsilnějším měsícem byl červen s obratem 25 mil. Kč. Jedná se o sumy z realitních transakcí. Obraty z finančních produktů, konkrétně zprostředkování hypoték a pojištění ve spolupráci s Partners a družstevního bydlení v Chytře bydlím firma oznámí později.

Čísla za první pololetí potvrzují nastolený trend. Realitnímu zprostředkování se daří, klíčové je zajištění dostatečných obchodních příležitostí, protože těch na trhu ubývá. U nás mají makléři a naši franšízanti jistotu širší nabídky služeb ve svém regionu, což jim násobí zisk“ uvedl Robert Hanzl.

Firma také splnila plán v nově otevřených pobočkách. Těch si na začátku roku předsevzala 12 a za první pololetí jich otevřela hned 8. Dá se tak očekávat, že do konce roku se původní plán ještě rozšíří. „Hledáme podnikatele a naše budoucí obchodní partnery pro další volná města v ČR. Každý, kdo s námi podepíše smlouvu si cení především unikátnost systému v tom, že se snažíme z centrály zajistit obchodní příležitosti a zakázky. Zároveň si každý z našich kolegů může vydělat nemalé peníze v doporučování klientů na finanční produkty, kde si také všichni budují pasivní příjem. Z klienta totiž získávají odměnu navždy, ne pouze jednorázově, jako je to jinde“. uvedl Petr Zelenka, ředitel pobočkové sítě NEXT REALITY

Velkým lákadlem pro spolupráci jsou investice a výkupy přes Českomoravský realitní fond, který na trhu také zásadně posiluje. Tato divize aktuálně oznamuje posílení finančního kapitálu, což sebou přinese další velmi zajímavé obchodní příležitosti.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT