NAPIŠTE ŘEDITELI

V badmintonovém turnaji NEXT REALITY kralovala dvojice David Uher – Milan Kadlec

Poslední listopadový den roku se v Badminton Areně Skalka uspořádal badmintonový turnaj Nextí košíček 2017. Atmosféra byla přátelská a uvolněná. To však nijak nesnižovalo kvalitu sportovních výkonů.

Nad sítěmi všech 13 kurtů badmintonové košíčky po celou dobu jen svištěly. K vidění byla celá řada napínavých soubojů.

Mezi zaměstnanci realitní společnosti NEXT REALITY se nakonec z výhry radovala dvojice David Uher Milan Kadlec. Za své skvělé výkony byli odměněni krásnou badmintonovou trofejí. David a Milan tak překazili obhajobu vítězství favoritů soutěže David Srb a Vláďa Kopta, kteří prvenství slavili v roce 2016. Tento rok vybojovali krásné třetí místo. Mezi tyto dvě dvojice se vklínili dva Lukášové – Kroupa a Hloucal – jejichž výkon tentokrát stačil na zisk pomyslného stříbra.

U badmintonu ale platí, že nejde o vítězství. Důležité je mít chuť si zahrát, vzít si obuv, která nedělá šmouhy, a hlavně se skvěle bavit!

Zábava rozhodně na turnaji nechyběla. Mezi zápasy se vždy našla chvíle na přátelské popovídání se soupeři, na nějaké to pivo i na vynikající jídlo. Pro účastníky totiž byl přichystán perfektní raut.

NEXT REALITY děkuje za účast všem přítomným hráčům i hráčkám, blahopřeje novým držitelům badmintonových trofejí a těší se zase za rok!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT