NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám Davida Eichlera, který se umístil na 1. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Liberecký kraj a zároveň byl i v TOP 20 pro celou ČR.

David spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2017. Za tu dobu zrealizoval desítky obchodů.

Davide, co říkáte na tento úspěch?

Úspěch v soutěži Realiťák roku vnímám jako zpětnou vazbu k nejen mé práci, ale také k práci celého týmu naší liberecké pobočky a silnému zázemí značky NEXT Reality. Osobně věřím, že ten největší úspěch nás teprve čeká.

Vnímáte soutěž REALIŤÁK ROKU jako přínosnou?

Rozhodně! I kdyby soutěž ovlivnila vnímání profese a služeb realitních makléřů byť jediného klienta, má smysl a velké díky za to patří pořadatelům soutěže.

Davide, co krom umístění v realiťákovi považujete za svůj největší úspěch v realitách?

Každou uskutečněnou transakci, kde je na všech stranách realitního obchodu spokojenost z výsledku obchodu.

Který klient nebo obchod vám za poslední roky udělal největší radost?

Každý náš klient, bez ohledu na charakter či cenu nemovitosti si zaslouží servis a služby v té nejvyšší kvalitě s maximální péčí. Takže stejnou radost mi udělá dobře prodaná zahrádka s chatkou, jako prodaná luxusní vila. Radost mi na každém obchodu dělá ta rozmanitost a získaná důvěra klienta.

Co byste popřál všem makléřům, kteří se chtějí zapojit do soutěže REALIŤÁK ROKU v letošním roce?

Každému soutěžícímu, který má snahu poskytovat profesionální realitní služby, přeji bez ohledu na umístění v soutěži, aby se každým obchodem zlepšoval a měl co nejvíce spokojených klientů. Držím palce!

Děkujeme Davide.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT