NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Plzeň – pan Mirek Lebl, Ing. Petra Bínová

  

1) Jak dlouho pracujete v realitách?

V realitách se pohybujeme společně s mým partnerem Miroslavem Leblem, 1,5 roku. Tedy od doby co jsme se oba rozhodli, že vstupem do aktivního obchodu s realitami vneseme do realitních obchodů profesionalitu a technické znalosti, které velmi často realitním makléřům bohužel chybí.

2) Jak dlouho působíte v NEXT REALITY?

Od začátku práce v realitách, tedy 1,5 roku.

3) Proč jste si vybrali právě NEXT REALITY?

Jednak proto, že to je česká značka s pobočkami po celé České republice a nabízí pestré portfolio služeb. Druhým důvodem bylo vedení NEXTu, které do chodu firmy vkládá své srdce a podle toho ta práce také vypadá. Oběma se nám líbí rodinné fungování společnosti, které se logicky projeví i v atmosféře kolem společnosti a stejně tak i v kolektivu.

4) Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch v realitách?

Vzhledem k tomu, že jsme stále víceméně na začátku, neboť já plně zastávám svou mateřskou funkci (téměř dvouletý syn a novorozený syn) a partner se věnuje primárně financování v rámci Gepard finance. Nemáme tedy aktuálně mnoho prostoru se realitám věnovat na 100 %, nemůžeme zatím hovořit o největším úspěchu. Každopádně jako úspěch bereme každý uskutečněný obchod, při kterém jsou obě strany, jak kupující tak prodávající, maximálně spokojení.

5) Jaké máte cíle? Např. počty makléřů, zakázek, poboček?

Naším primárním cílem je spokojenost klientů a vybudování dobré značky, kdy k nám klienti budou přicházet sami na doporučení. Dalším cílem je vnést do obchodu profesionální jednání doplněné adekvátními technickými a obchodními znalostmi. Po naplnění těchto cílů si pak budeme stanovovat cíle další.

6) Co byste vzkázali zájemcům o podnikání v realitách?

Pojďte do toho a dělejte svou práci zodpovědně a profesionálně. Neustále se vzdělávejte a rozšiřujte své znalosti, ať jste stále minimálně krok před konkurencí.

Teď trochu z osobního života:

7) Jaké jsou Vaše koníčky?

Našimi koníčky je aktuálně nejvíce naše rodina, která se před pár dny rozrostla o dalšího člena. Mezi mé koníčky patří dále jóga a cestování. Mezi hlavní koníčky mého partnera patří golf.

8) Vaše nejoblíbenější jídlo?

Thajská kuchyně.

9) Kam byste se chtěli ve svém životě podívat?

Kamkoliv se svou rodinou. Mně osobně by aktuálně nejvíce lákala Barma - Myanmar a Peru - Machu Picchu.

Děkujeme za upřímné odpovědi. Vážení uživatelé a klienti, kolegové na pobočce se vám budou věnovat s lidským, otevřeným a profesionálním přístupem, proto se na ně neváhejte obracet s jakýmkoli dotazem z realit. Každý týden budeme představovat dalšího kolegu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT