NAPIŠTE ŘEDITELI

Partnerská franšíza NEXT REALITY PRAHY 6 získala do výhradní spolupráce exklusivní prodej bytů v developerském projektu REZIDENCE ZA ŘEKOU

Jen několik měsíců od svého založení si může naše franšíza NEXT REALITY Praha 6, v čele s majiteli kanceláře Michaelou a Jiřím Landrgottovými, připsat velký obchodní úspěch. Získala totiž do výhradní spolupráce exklusivní developerský projekt - REZIDENCE ZA ŘEKOU. Nyní už je rozjetá i velká reklamní a inzertní kampaň v pražském MHD, která má tento projekt více přiblížit zájemcům o nové bydlení.

Majitelé NEXT REALITY Praha 6 Michaela a Jiří Landrgottovi, se tak budou podílet na prodeji jednoho z nejluxusnějších rezidenčních objektů v Praze – čítá dva činžovní bytové domy, které projdou komplexní rekonstrukcí. Ve třetím kvartálu 2020 bude dokončeno celkem 69 bytů dispozičně rozvržených jako 1+kk a 2+kk, které novým majitelům nabídnou velmi komfortní bydlení. Projekt navíc skýtá výhled na Pražský hrad a nabízí veškeré možnosti rozšířeného centra města. Vzhledem ke své velikosti jde o byty vhodné zejména pro mladé lidi, kteří mohou najít pracovní uplatnění v neustále se rozrůstající kancelářské zóně Holešovic, kam do nových office center míří stále více firem. Příjemné bydlení zde najdou ale i rodiny - objekt se nachází nedaleko oblíbeného parku Stromovka a na druhé straně řeky vás pak uvítá Zoologická a Botanická zahrada.

Michaela a Jiří jsou členy italsko-české obchodní a průmyslové komory CAMIC a mohli tak tento projekt představit také na akci MEET NEW MEMBERS, před desítkami vlivných italských obchodníků, kteří podnikají na českém trhu. Zde se také setkali s předsedou karlovarské minerální vody as., Antoniem Pasqualem (na fotografii vlevo) a prezidentem komory Gianfrancem Pinciroliem. Nyní mají sourozenci Landrgottovi zpracovaných na deset rezervačních smluv a z toho dvě už úspěšně podepsané. Gratulujeme a držíme palce do dalších obchodů!

Více na: https://rezidencezarekou.cz/

Michaela a Jiří Landrgottovi s čestným předsedou karlovarské minerální vody as., Antoniem Pasqualem a prezidentem komory Gianfrancem Pinciroliem.

autor fotografie Adam Costey Studio

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT