NAPIŠTE ŘEDITELI

Úspěchy makléřů NEXT REALITY v soutěži Realiťák roku 2018

15. ledna 2019 došlo při 4. Odborné realitní konferenci k vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže Realiťák roku.

Mezi 20 nejlepšími z celé ČR se umístilo hned 5 makléřů z NEXT REALITY Jmenovitě Blanka Štalzerová, Renata Pfisterová, Marcela Šedivá, Václav Dohnal a David Eichler. Dílčím úspěchem bylo i celkovém prvenství v kraji Karlovarském – Renata Pfisterová a kraji Libereckém – David Eichler.

Soutěž Realiťák roku probíhala od dubna do konce roku 2018. Zapojit se do ní mohli makléři z celého trhu O jejich úspěchu rozhodovala veřejnost formou hlasování a odborná porota sestavena z odborníků napříč trhem. Pořadatelem byl Realitní vzdělávací institut a generálním partnerem server Reality.Idnes.cz, prostřednictvím kterého se hlasovalo. „První ročník se povedl nad očekávání. Jsme velmi rádi, že se do soutěže zapojili makléři napříč trhem a pomohli tak šířit informace o kvalitních službách a jméno naší profese mezi veřejností“ uvedla za Realitní vzdělávací institut Ivana Cikánková. Právě propagace kvality služeb jednotlivých makléřů byl hlavní motiv, proč soutěž Realiťák roku vznikla.

Slavnostní vyhlášení doprovázela i tisková konference, které se zúčastnila Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj vlády ČR, Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY a Petr Makovský, výkonný ředitel Reality.Idnes.cz. Paní ministryně zde potvrdila, že soutěž Realiťák roku podporuje a zaštiťuje, Petr Makovský pak popsal plány pro další ročník, který odstartuje v dubnu letošního roku.

Přejeme všem účastníků soutěže roku 2019 mnoho úspěchů!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT