NAPIŠTE ŘEDITELI

Narozeninová konference

NEXT REALITY 2024

Vážení přátelé, dovolte mi poděkovat za účast na konferenci a galavečeru, uspořádanou u příležitosti 18. narozenin společnosti NEXT REALITY.

Měli jsme tu čest přivítat vynikající řečníky, mezi které patřili Radim Pařík, Jan Brejl, Jan Drška, Pavel Rakouš, Ondřej Hon, Petr Makovský, Jiří Trunečka a Lukáš Benzl. Spolu s kolegy Romanem, Mirkem Jonášem a Jirkou Vagnerem jsme prezentovali výsledky a plány našeho holdingu a představili novinky. Program jsme oživili panelovou diskuzí ve stylu TIKY TAKA s účastí Blanky Štalzerové, Marcely Šedivé, Zdeňka Mrňáka a vedenou skvělými moderátory Petrem Svěceným a Petrem Švancarou.


Večerní část byla tradičně slavnostní, kde jsme ocenili úspěchy v našich VIP klubech a dalších kategoriích. Nově byli zařazeni do sítě slávy NEXT REALITY Marcela Šedivá, Mirek Fiala a Jan Čermák.

Celý den byl skvěle moderován Petrem Svěceným, který se stal neodmyslitelnou součástí našich akcí.Děkujeme všem, kdo přispěli k úspěchu této akce, jmenovitě Aneta Nedvídková, Eva Mikešová, Sára Holubová, Bára Schwarzová, Tomáš Kleiner, Honza Babka, Lukáš Hloucal, David Srb a Vašek Jůza. Speciální poděkování bychom rádi s Romanem Vlasákem dali všem, kteří podpořili NEXT NADACI nákupem lístků do tomboly, díky čemuž jsme vybrali 96.750,- Kč. Tuto částku jsme tradičně zaokrouhlili na 200.000,- Kč a věnujeme ji na charitativní účely.


Doufám, že si všichni akci užili a těm, kteří získali ocenění přeji, aby jejich úspěchy vedly k dalším obchodním výsledkům. 

Těším se na další společný rok a přeji všem mnoho úspěchů.

Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT