NAPIŠTE ŘEDITELI

Vzdělávací kurzy pro nováčky i pokročilé.
Startuje NEXT AKADEMIE

Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokončil školu, je navždy a beznadějně odsouzen k průměrnosti, bez ohledu na jeho povolání. Cesta k úspěchu je cestou neustálého získávání nových znalostí.“ To napsal slavný spisovatel Napoleon Hill v knize Přemýšlej & Zbohatni. Neuvěřitelné, že tato slova byla pronesena už před 85 lety. Dnes totiž mají velkou platnost, hlavně v oborech, které prochází turbulentními změnami. Těchto oborů je hodně, obor realitního zprostředkování ale mezi ně beze sporu patří.

Projekt byl představen na výroční konferenci v Hradci Králové

Realitní makléř je člověk, který musí mít vhled nejen do realitních, ale také obchodních, marketingových, právních a stavebních témat. Všechny tyto cenné vědomosti nenačerpá studiem na vysoké škole – to by musel studovat několik oborů najednou. Nově se ale může dovzdělat na NEXT AKADEMII. Toto je jeden z klíčových projektů představených na výroční konferenci NEXT REALITY dne 7. dubna 2022 v Hradci Králové. „NEXT AKADEMIE je technologická platforma. Každý nexťák do ní získává přístup a najde v ní nabídku na nejrůznější školení a akce.“ uvedl Robert Hanzl, generální ředitel společnosti NEXT REALITY.

Moderní školící centrum vyrostlo v Praze na Olbrachtově 5

Ač by v době (post)covidové někteří čekali, že NEXT AKADEMIE se bude odehrávat výhradně ve virtuálním prostoru, opak je pravdou. NEXT REALITY se vrací zpět k osvědčenému principu prezenčních kurzů. Samozřejmě ne zkostnatělým způsobem nudných přednášek, ale svěže a moderně. Firma zainvestovala do vlastních školících prostor v Praze na Olbrachtově 5. V budově jsou k dispozici školící místnosti se špičkovou prezenční technikou a servisem pro účastníky školení (parkování, zahrada pro případné garden party atd.).

Ukázalo se totiž, že online platformy nikdy nenahradí staré dobré živé prezentace. Školitel, který vás do tématu zasvěcuje přímo před vašima očima, se nikdy nesekne vinou pomalého internetového připojení. A sociální interakce s ním a ostatními účastníky kurzu je také k nezaplacení.

Pro ty, kteří to mají do Prahy daleko, jsou ale k dispozici i e-learningy a webináře.

Kurzy vedou ti největší profesionálové na trhu

A jaká školení jsou pro zájemce k dispozici? Manažer vzdělávání Ing. Petr Fára připravil velmi zajímavou nabídku kurzů. Přednášející jsou největší kapacity na trhu. Kdo chce vědět, jak zadávat kvalitní obsah na Facebook nebo Instagram, se může přihlásit na kurz Elišky Vyhnánkové. Tato marketingová lektorka učí firmy používat sociální sítě už více než 10 let. Také napsala společně s Michelle Losekoot uznávaný bestseller pojmenovaný stejně jako kurz zařazený do nabídky NEXT AKADEMIE: Jak na sítě?

5denní intenzivní školení manažerských dovedností pod názvem Manažerská akademie nabízí Peter Urbanec, uznávaný motivátor a kouč s pětadvacetiletou praxí. A k tréninku rétoriky a vyjednávání zve Radim Pařík. Kurz nese název FBI vyjednavač.

A to je teprve začátek.

Široká a ucelená nabídka vzdělávacích programů

Pojem NEXT AKADEMIE není zcela nový. Už v roce 2019 se makléři NEXT REALITY seznámili s nabídkou online kurzů. Školení Start makléře a Re-start makléře vedené Tomášem Kučerou vzbudily v té době pozitivní ohlas. Nyní je ale paleta vzdělávacích programů mnohem širší a ucelenější.

NEXT AKADEMIE je nejen poučná, ale také hravá. Absolvováním kurzů získává uživatel odznáčky, sbírá body (kredity) do programu benefitů. A za získané kredity může těžit z dalších výhod – třeba účasti na firemní dovolené. Motivace zapojit se do NEXT AKADEMIE je tedy velká.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT