Úterý 8. a středa 9. srpna patřily prvnímu školení Partnerů NEXT REALITY, jejichž počet se neustále rozrůstá. V tuto chvíli jedenáct Partnerů se sjelo na firemní chalupu Panorama v Malé Úpě s překrásným výhledem na Sněžku, aby v tomto jedinečném prostředí vyslechli několik přednášek z mnoha oborů. Na tomto intenzivním školení, jak už je u „NEXTŮ“ zvykem, byla nosným tématem kvalita, která je vždy na prvním místě.
Po seznámení se s pravidly partnerství a procesy ve společnosti, přišly na řadu nové produkty. Aukce a rekonstrukce, které mají obrovský potenciál a v nichž je velká konkurenční výhoda společnosti NEXT REALITY. Dále také marketing poboček a jednotlivých makléřů, odehrávající se z velké míry na sociálních sítích.
Mezi školiteli, kteří vystoupili, patřili i zakladatelé společnosti Robert Hanzl a Roman Vlasák. On-line marketér Martin Diblíček, který je školitelem Realitního vzdělávacího institutu, přítomné seznámil s tím, jak fungují sociální sítě a on-line marketing. Marketingový manažer NEXT REALITY Lukáš Kroupa prezentoval směr a zaměření marketingu v celé společnosti. Nosný interní systém NEXT APP, pak nemohl představit nikdo jiný než Mirek Fiala, duchovní otec, který se podílel a podílí na jeho vývoji.
Jak v Čechách, tak i na Moravě má síť svého ředitele – na Moravě, kde tento program loni odstartoval, je to Igor Kohut a v Čechách, kde síť úspěšně expanduje od letošního roku, je ředitelem Petr Zelenka. I oni byli samozřejmě připraveni odpovídat na zvídavé otázky Partnerů. Jedním z nich, který také vystoupil se svou prezentací, byl ostřílený realitní matador Zdeněk Fibrich, který je zároveň školitelem RVI.
Největší zájem vzbudil marketing a sociální sítě, které se probíraly i po oficiálním konci školení. Pak následoval neformální a velmi podařený večer, kdy se tmelil kolektiv (nejen) u grilování. Druhý den odjížděli všichni plni nových informací a především skvěle nakopnutí k nejlepším výkonům.
Další školení se uskuteční pro všechny pracovníky NEXT REALITY už 14. září v Průhonicích v hotelu Fleret a zajímavostí je, že bude otevřeno i pro veřejnost.
Galavečer k 20. výročí NEXT REALITY přinesl celou řadu silných momentů. Jeden z těch opravdu nezapomenutelných ale přišel ve chvíli, kdy se v sále rozezněla píseň, kterou si pro zakladatele NEXT REALITY Roberta Hanzla a Romana Vlasáka připravili lidé přímo z NEXT REALITY
Ještě před samotným vrcholem večera, tedy vyhlášením kategorií Makléř roku a Kancelář roku 2025, přišel na galavečeru NEXT REALITY jeden ze silných a nečekaných momentů celého programu
Součástí slavnostního galavečera k 20. výročí NEXT REALITY byla tradičně také charitativní sbírka na projekty podporované Nadací NEXT
Jen co se po korunování Tomáše Grece v kategorii Makléř roku 2025 trochu uklidnila atmosféra v sále, přišel na řadu další slavnostní moment večera – vyhlášení kategorie Kancelář roku 2025