NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Nároky na makléře se neustále zvyšují. Klienti od něj očekávají co nejvyšší kvalitu a odbornost. Vstříc jim přitom vychází nová legislativa, neboť chystaný zákon o realitním zprostředkování razantně zvýší požadavky na makléřovo vzdělání.

 

Pro makléře není jednoduché zajistit neustálý přísun nemovitostí k prodeji nebo k pronájmu, zvláště když uvážíme, jak významně na současném trhu s nemovitostmi poptávka převyšuje nabídku. Jak tedy postupovat? Důležité je neustrnout, snažit se osvojit si moderní postupy a trendy. Skvělým zdrojem cenných informací je kurz vedený odborníkem v branži.

Centrum realitního vzdělávání NEXT AKADEMIE připravilo kurzy, které by měly zajímat jak začínající, tak i pokročilé realitní makléře. Jde o 2 kurzy vedené Tomášem Kučerou, zakladatelem nejúspěšnějšího realitního institutu Chytrý makléř a expertem, který se v oboru realit pohybuje už dvacet let.

Jeho online kurzy pod názvem Start makléře a Restart makléře přináší účinné nástroje, které „realiťáka“ dovedou k úspěchu. Účastník programu se dozví, jak sám sebe efektivně propagovat, jak si vybudovat a udržovat stabilní databázi klientů, jak s nimi komunikovat a jak si naplánovat jednotlivé projekty.

Kurz absolvujete v pohodlí, u svého počítače. Není třeba navštěvovat žádnou třídu, hlídat si docházku, vést si pečlivé zápisky ani podstupovat zkoušení. Sledujte každý den skvěle zpracovaná videa a vstřebávejte naservírované informace dle libosti. Pro svoji makléřskou praxi si vyberte takové tipy, triky a fígle, které se vám budou zamlouvat nejvíce.

Kurz Restart makléře je pro naše zkušenější makléře povinně volitelný, nováčkové se naopak kurzu Start makléře musí účastnit povinně. Jde o skvělou příležitost, protože s Tomášem Kučerou coby uznávaným tvůrcem vzdělávacích programů má NEXT REALITY exkluzivní spolupráci.

Více o kurzech Tomáše Kučery se můžete dozvědět zde.

Sledujte nabídku NEXT AKADEMIE, další semináře budou zveřejněny již brzy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT