„NEXT REALITY je realitní kancelář, která si zakládá na moderních informačních technologiích a zároveň jsme nadšenci do sportu obecně. Právě proto máme radost, že můžeme sponzorovat poměrně nový obor sportu, kde se tyto světy prolínají. Mimo to rádi podporujeme konkrétní talentové mladé lidi a pevně doufáme a přejeme si jejich úspěch,“ řekl k nově navázané spolupráci Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY.
„Jsme rádi, že si nás společnost NEXT REALITY vybrala jako partnera pro oslovení mladé generace lidí, kteří nyní možná řeší vedle školy a dalších koníčků hlavně hraní her, ale už brzy se budou muset jako všichni zaobírat otázkou vlastního bydlení. Jsme rádi, že v NEXT REALITY vidí tento potenciál a rozhodli se s námi spojit. Věřím, že naše spolupráce bude úspěšná a vítězná,“ nechal se slyšet Martin Novotný, CEO esportové organizace Dynamo Eclot.
Ta aktuálně působí ve čtyřech herních titulech, ve kterých patří k nejužší domácí špičce. Sekce ve hře Counter-Strike: Global Offensive se dokonce začátkem listopadu posunula na 74. místo v prestižním světovém žebříčku HLTV. Ve hře NHL se už v prosinci coby Dynamo Pardubice vydá za obhajobou titulu v Enyaq Hockey League a ve hře League of Legends ve čtvrtek postoupila do vyřazovací části soutěže Hitpoint Winter. Nově je pak otevřena sekce Rocket Leauge, která nahradila v minulosti velmi úspěšnou sekci ve hře Hearthstone.
Češi investice do nemovitostí milují. Jsou zarytými fanoušky cihel, které touží vlastnit. I díky tomu se v průběhu let český realitní trh zejména ve velkých městech vyčerpává. Investicím do cihel ale není nutně konec.
Kupující uzavírá rezervační smlouvu zejména z důvodu zajištění exkluzivity – tedy blokace nemovitosti pro sebe. Většinou jsou to kupující, kteří ji chtějí rychle uzavřít a získat časový prostor a klid pro další jednání.
Realitní trh zažívá v posledních měsících výrazný progres a důkazem jsou i skvělé výsledky naší sítě. Pokud vás zajímá pohled Roberta Hanzla, generálního ředitele NEXT REALITY na aktuální vývoj, poslechněte si analýzu pro Realiťáka roku a Reality.iDNES.cz
Po osmé hodině večerní došlo na výroční konferenci NEXT REALITY ke zveřejnění výsledků ankety Makléř roku. Každý rok jde o jeden z nejsilnějších momentů, vítěz letos nebyl do poslední chvíle znám... Ale nepředbíhejme.