NAPIŠTE ŘEDITELI

Pobočka roku

Jen co na zem dosedly konfety, které ohlásily korunování Zdendy Mrňáka makléřem roku, došlo k ohlášení další kategorie cen. Na pódiu společnost Robertu Hanzlovi tentokrát udělal Petr Zelenka, ředitel partnerské sítě a Roman Vlasák, výkonný ředitel ČMRF a spoluzakladatel NEXT REALITY. Pódium neopustil ani moderátor Petr Svěcený, jehož úkolem bylo ohlásit nejlepší pobočky za rok 2022. Šlo se postupně od 10. místa k prvnímu.

  1. místo mohla oslavit pražská pobočka NEXT REALITY FORZA. Do Šumperka putovalo 9. místo, získal jej Dům snů. 8. místo obsadila Mladá Boleslav. 7. místa se dočkala další franšízová pobočka, tentokrát FINREA z Brna. Tentokrát 6. místo zbylo na vždy velmi silný tým z Hradce Králové.

Teprve od 5. místa výše mohli ceny na pódiu přebírat vedoucí vítězných poboček. Jako první byl pozván Tomáš Grec, ředitel NEXT REALITY Lužiny. Pražská pobočka získala vynikající 5. místo.

Praha brala i bramborovou pozici. Pro 4. místo si došel Petr Puchmertl z NEXT REALITY CENTRAL. Stejně jako Tomáš Grec přebíral hodnotné ceny – DJI stabilizátor, hru NEXT, skleničky NEXT, poukaz na E-shop a nějaký ten dobrý alkohol. Nechyběl ani krásný diplom.

  1. místo bylo kromě cen ozdobené také pohárem menší velikosti. Nad hlavu jej zvedl Vláďa Trejbal z pobočky NEXT REALITY KLADNO. Množství cen, které dostal, zřejmě postačí pro podělení mezi všemi kolegy v Kladně. Namátkou: skleničky NEXT, hra NEXT, elektrická koloběžka, poukaz na online marketing...

Loni byli třetí, letos se umístili ještě o stupínek lépe. NEXT REALITY Vyškov jsou pro rok 2022 na 2. místě. Vedoucí pobočky Petr Svoboda s úsměvem převzal střední pohár a podobný balík cen, jaký získal Vláďa Trejbal. Petr už může spřádat plány, jak jeho pobočka příští rok zaútočí na první místo.

Na něm se drží podle všeho nesesaditelné Pardubice. Z 1. místa se radovaly už po několikáté v řadě. Podruhé se tak stalo pod vedením Ondřeje Bahenského.

Kromě něj se na pódium dostal celý pardubický „dream team“ i s makléřem roku Zdendou Mrňákem. Ještě jednou posíláme srdečné blahopřání do Pardubic a do dalších úspěšných poboček!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT