Konec roku 2019 byl pro naší pardubickou kancelář velmi zdařilý.
Tým makléřů v čele s majitelem licence Zdeňkem Mrňákem oslavil vítězství, které bylo podpořeno obratem převyšující jeden milion korun. Naše gratulace patří především panu Mrňákovi, kterému se za tři roky svého působení pod taktovkou NEXT REALITY podařil tento úspěch již třikrát zopakovat. Zároveň si tím vysloužil i prvenství v naší prestižní soutěži - makléř měsíce dle obratu i podle počtu uzavřených rezervací. Ještě jednou našemu vítězi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších obchodech.
Zajímá vás vlastnictví nemovitosti v Dubaji a chcete vědět, jak na stabilní a bezpečnou investici s vysokým výnosem?
Kde jsou dnes levnější nemovitosti – v České republice, nebo ve Spojených arabských emirátech? Jakým směrem se trh vyvíjí a proč investoři stále častěji míří právě do Dubaje?
Trh realitního zprostředkování zažil v minulém roce rekordní výsledky a realitním zprostředkovatelům vynahradil propady z let 2022 a první poloviny roku 2023. Proč tomu tak bylo a jak se dařilo konkrétně realitní síti NEXT REALITY, jsme se zeptali Roberta Hanzla, generálního ředitele NEXT REALITY.
Kupující uzavírá rezervační smlouvu zejména z důvodu zajištění exkluzivity – tedy blokace nemovitosti pro sebe. Většinou jsou to kupující, kteří ji chtějí rychle uzavřít a získat časový prostor a klid pro další jednání.