NAPIŠTE ŘEDITELI

Za investiční příležitostí do Krušných hor. V Ostrově vzniká nový projekt

Nemovitost coby investiční nástroj. Tímto směrem se ubírají úvahy mnoha Čechů, a platí to obzvláště pro roky 2020 a 2021. Nečekaný otřes v podobě koronavirové pandemie způsobil, že mnoho lidí začalo přemýšlet, jak co nejsmysluplněji uložit finanční prostředky našetřené z doby ekonomické prosperity. Byt, dům a pozemek, to je ideální pojistka pro horší časy. O nemovitosti bude vždy zájem, neztrácí na hodnotě ani v dobách největších finančních krizí. Jejich cena dlouhodobě roste s inflací.

Zájemci začínají více hledat v okresních a menších městech

Zájem se soustředil především na oblast velkých měst, v našich podmínkách na Prahu. Ceny nemovitostí zde však vystřelily tak vysoko, že jsou pro většinu drobných investorů už nedosažitelné. Ozývají se tedy hlasy odborníků, že Praha už se nevyplatí, návratnost investice v podobě výnosů z nájmů se asi nikdy v Praze nedočkáte.

Aktuálním trendem jsou tedy města okresní nebo ještě menší. Rezidenti v mnoha takových městech najdou solidní občanskou vybavenost a výbornou dopravní infrastukturu.

Nový projekt Rezidence Vančurova nabízí 55 nových bytů v Ostrově

V podhůří Krušných hor, v klidné východní části historického města Ostrov, vzniká pod taktovkou Lias Vintířov k.s. (LIAPOR) moderní bytový dům s 55 bytovými jednotkami ve skladbě 1+KK až 4+KK, Rezidence Vančurova.

Investoři cílí na jednotlivce, páry, i rodiny s dětmi.  Poblíž objektu se 3 samostatnými vchody vznikne krásné dětské hřiště.

Samozřejmostí je bezbariérový přístup. Každý z vchodů disponuje výtahem. Kromě toho je projekt navržen tak, aby byl energicky úsporný a aby bylo umožněno efektivní hospodaření s vodou. Architekti respektovali okolní zástavbu, výsledkem je dům citlivě zasazený do prostředí podhůří Krušných hor, z moderních materiálů a s příjemnými estetickými prvky. Zajímavostí je plochá střecha domu, která je opatřena souvrstvím bezúdržbové zelené střechy se suchomilnými rostlinami.

Ostrov je vhodný pro rodinné bydlení i pro rekreační vyžití

Město Ostrov, také známé jako Ostrov nad Ohří, má 16 tisíc obyvatel. Vzniklo už ve 13. století a pyšní se řadou historických památek. Je zde řada základních a středních škol. Nechybí ani hypermarket, Dům kultury a vlakové nádraží. Město leží na takzvané Podkrušnohorské magistrále neboli na silnici I/13 z Karlových Varů do Liberce.

Dům na Vančurově ulici je atraktivní volbou i pro zájemce o rekreační bydlení.  Je v těsné blízkosti oblíbených turistických lokalit Krušných hor – Boží dar, Klínovec, Skiareál Plešivec. A pouhých deset kilometrů dělí Ostrov od krajského města Karlových Varů.

Více o projektu Rezidence Vančurova na stránkách https://www.rezidencevancurova.cz/

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT