NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT SRÍ LANKA 2023
to byla jízda!

V termínu 26. 1. – 6. 2. 2023 vyrazila za odměnu a skvělé výsledky parta TOP makléřů z NEXT REALITY na společnou dovolenou.


Srí lanku jsme vybrali již v roce 2019 v Thajsku, protože po trojnásobném Maroku, Tenerife a právě Thajsku, jsme chtěli nejvíce opět Asii. Koho by tenkrát napadlo, že budeme muset čekat přes tři roky! Když jsme se v létě minulého roku, po všech možných omezeních spojených s covidem rozhodovali, zdali Srí lanku konečně pokoříme, nehrála nám navíc do karet místní situace. V médiích byla popisována skoro jako občanská válka.

Místní zdroje informovali trochu jinak a nakonec žádný problém na místě nakonec nebyl. Elektřina, pohonné hmoty, dostatek zboží všeho druhu. K tomu velké benefity tohoto místa – rozumný let (jen 3,5 hodiny z Dubaje s Emirates s okamžitým přestupem), krásné počasí, pohodoví lidé, nádherná příroda, písčité pláže bez turistů, teplý oceán, absolutně skvělé jídlo za velmi nízké ceny a v neposlední řadě i dobré pivo značky Lion – což na firemní dovolené hodně oceníte. Ubytování jsme měli zajištěné přímo královské. Nový hotel Lucky Elephant na pláži Hikkaduwa s kapacitou 35 lůžek byl přesně pro nás. Majitel hotelu nám nabídl komplet zázemí, včetně restaurace, kde dominovala jídla typu sea food a samozřejmě curry na nejrůznější způsoby. K tomu na pláži hromada místních restaurací a barů, aktuálně téměř bez hostů.

Z výletů jsme absolvovali safari v národním parku Udawalawe, návštěvu horského města Ella, jízdu vlakem napříč ostrovem (neuvěřitelný zážitek), sloní sirotčinec, přístav Galle, záchranou stanici želv, ti nejstatečnější vyrazili na Adamovu horu. Osobně mě překvapilo, že přes všechny problémy, co zde mají, za poslední roky vybudovali další část dálnice na jihu ostrova, což přepravu za atrakcemi výrazně urychlilo.

Na závěr, pokud chcete zažít dovolenou bez extra turistického ruchu, poznávat lokální kulturu, místy až panenskou přírodu a vlastně i hodně levně, jeďte co nejdříve na Srí lanku! Nejen, že tím pomůžete místním lidem, ale za pár let to tady takové (asi) nebude. Tato destinace půjde hodně nahoru, má k tomu všechny předpoklady.


Díky všem, za skvělé zážitky a už se těším na další.
SPECIÁLNÍ DÍKY těm, kteří akci organizovali.

Kdo a kam pojede za rok?
To se dozvíme 30. 3. 2023 v Brně na naší KONFERENCI, při příležitosti 17. výročí založení firmy.

Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT