NAPIŠTE ŘEDITELI

Next Partner Mladá Boleslav – nová franšíza

Od nového roku začaly růst jako houby po dešti! Řeč je o franšízách NEXT REALITY. Je to ovšem skvělá zpráva. Je dobré vidět, kolik makléřů má odvahu postavit se na vlastní nohy a coby franšízový partner zahájit novou etapu podnikání na realitním trhu.

Tentokrát přinášíme informace o nové franšíze v Mladé Boleslavi, kde licenci získali manželé Josef a Marcela Šediví. Jde o velmi zkušené a schopné makléře, kteří v minulosti vedli vlastní realitní společnost. Od roku 2015 podepsali smlouvu s NEXT REALITAMI, nyní se tedy ziskem licence na franšízu rozhodli vrátit tak trochu zpět ke kořenům a vést pobočku svojí cestou. „Ale tentokrát pod záštitou silné obchodní značky NEXT REALITY GROUP a.s., díky které jsme získali bohaté obchodní zkušenosti, které nás posunuly v našem regionu na přední místa,“ podotýká paní Šedivá, kterou jsme se rozhodli trochu vyzpovídat.

Mladá Boleslav je, jak se zdá, hodně specifický region. „Velký vliv zde má ŠKODA auto, a.s. a její sociální politika. Je to průmyslové město, s lidmi z různých koutů republiky a i ze zahraničí, kteří přicházejí krátkodobě za prací, proto většina majitelů nemovitostí své byty neprodává, ale v mnoha případech pronajímá,“ říká Marcela Šedivá. „Pokud makléř nepracuje na reference, těžko se k prodejům nemovitostí dostane. Snažíme se tedy uspokojit poptávky pronájmů a v našem portfoliu máme cca 80 pronájmů, které pravidelně obhospodařujeme. Tuto skutečnost vidím jako velký rozdíl oproti jiným regionům, kde se makléři pronájmům spíše vyhýbají.“

Když přijde řeč na největší profesní úspěchy, paní Šedivá žádné konkrétní prodeje neuvádí. „Za největší úspěch považuji své spokojené klienty, a hlavně to, že se k nám klienti rádi vrací a náběry nových nemovitostí realizuji na základě doporučení,“ uzavírá matka dvou dcer a ve volném čase milovnice lyžování a plavání.

Paní Šedivé děkujeme za zajímavé informace a jí i jejímu manželovi přejeme hodně obchodních úspěchů v nové mladoboleslavské franšíze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT