NAPIŠTE ŘEDITELI

DO ČESKOMORAVSKÉHO REALITNÍHO FONDU
HLEDÁME KOLEGU

NA POZICI: OBCHODNÍK - JUNIOR

• Vždy tě lákal realitní trh, ale nechceš jít pracovat do realitky?
• Chceš jisté peníze a navíc i možnost vydělat si velmi pěkné bonusy?
• Chceš se učit od největších expertů v realitním oboru?
• Pokud ano, tak jsi přesně ten člověk, kterého hledáme.

O nás:

Jsme mladá a flexibilní firma, nebudeme tě unavovat složitými procesy. V našem vedení jsou zakladatelé 2 největších realitek v ČR, jejichž know-how budeš moci čerpat. Máme stabilní financování, v zádech naši sesterskou společnost NEXT REALITY a jsme od začátku v zisku. Věnujeme se přímému odkupu nemovitostí od klientů, kteří se nám sami ozývají, nemusíš se tak bát nevyžádaných studených hovorů ani navolávání databází.

Náplň práce:

• Budeš telefonovat s klienty, zjišťovat jejich potřeby a doporučovat jim vhodné řešení
• Voláš pouze klientům, kteří si kontakt vyžádali – žádné studené volání
• Práce s interním systémem s minimem administrativy
• Tvorba cenových nabídek pro klienty
• Práce v komfortu našich moderních kanceláří - samotné jednání v terénu s klienty si převezmou kolegové

Co od tebe očekáváme:

Základní obchodní zkušenosti - vše ostatní tě naučíme

• Skvělé komunikační schopnosti
• Chuť získat z každého potenciálního obchodu maximum
• Perfektní znalosti mluvené i psané formy českého jazyka
• Možnost práce v rozsahu plného úvazku

Co nabízíme:

• Jistotu stabilního výdělku formou fixního platu + zajímavé motivační bonusy
• Dostatečný přísun klientů, kteří čekají na tvůj telefonát
• Vše co k práci potřebuješ - firemní notebook a telefon s tarifem
• Možnost získat zkušenosti v realitách rychleji, než kdekoliv jinde
• Skvělé firemní akce několikrát do roka – naposledy například luxusní večeře nebo plavba lodí po Vltavě

Máte zájem?

Neváhejte nás kontaktovat na capka@cmrf.cz