Máme za sebou vyhlášení nejlepších z NEXT REALITY za rok 2019. Sice netradičně, ale za to inovativně a s nutnou dávkou humoru, tak jak to v umíme jen my v NEXTu.
Již od rok roku 2010 vyhlašujeme nejlepší z řad makléřů a manažerů NEXT REALITY. Tradiční slavnostní galavečer, kde mělo předávání ocenění proběhnout, však narušila mimořádná situace. Proto jsme nemohli realizovat další z našich oblíbených narozeninových konferencí, která byla tentokrát plánována na 31.3. v hotelu Jezerka na Seči. Našli jsme ale velmi zajímavou alternativu a přesunuli se do světa online. V něm Robert Hanzl a Roman Vlasák na dálku předali celou řadu firemních ocenění.
„Velmi nás mrzelo, když jsme začátkem března zjistili, že nebudeme moci uspořádat naši celofiremní narozeninovou konferenci. Vše již bylo připravené, s programem jsme si tentokrát dali hodně záležet a hlavně setkání s lidmi napříč firmou je věc, na kterou se většina z nás moc těší. Navíc večerní vyhlašování je vždy hodně očekávanou událostí. Jde o uznání za tvrdou práci našich kolegů a zažili jsme při něm bezpočet nezapomenutelných momentů.“
I když tedy k osobnímu předávání tentokrát nedošlo, ocenění o své chvíle slávy nepřijdou. Vedení firmy připravilo náhradní program na polovinu července, kde bude ještě jednou možnost připomenout si výsledky a úspěchy těch nejlepších.
„Chtěl bych ještě jednou všem pogratulovat a poděkovat za spolupráci. Těm, kteří se umístili na příčkách nejvyšších, ale i těm, kterým to tentokrát nevyšlo. Pro nás jsou všichni vítězové. A že letos nevyšla akce? O to větší energii budeme věnovat našim 15. narozeninám, které budeme slavit v roce příštím. Už nyní mohu přislíbit, že ta akce bude monstrózní“. dodal na závěr Robert Hanzl.
A jak to tedy v roce 2019 dopadlo?
Zde jsou ocenění v jednotlivých kategoriích:
Makléř roku
Pobočka roku
Makléř roku dle počtu rezervací
Nováček roku
Hypoteční doporučitel roku
Platinum club
Diamond club
Gold club
Silver club
Toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy. Vyhlašujeme jej od roku 2010 a aktuálně jej má 15 držitelů. Letos k nim přibyli další.
Jen co se trochu uklidnila atmosféra po korunování Zdeňka Mrňáka v kategorii makléř roku, došlo k ohlášení další kategorie. Na pódiu společnost Robertu Hanzlovi tentokrát udělal Petr Zelenka, ředitel partnerské sítě, a Roman Vlasák, výkonný ředitel ČMRF a spoluzakladatel NEXT REALITY.
Zajímá vás vlastnictví nemovitosti v Dubaji a chcete vědět, jak na stabilní a bezpečnou investici s vysokým výnosem?
Informační povinnost podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016 / 679 – GDPR a Zákona 110 / 2019 Sb. O zpracování osobních údajů pro účely zveřejnění referencí klientů