NAPIŠTE ŘEDITELI

Slavnostní ohlédnutí za rokem 2019

Máme za sebou vyhlášení nejlepších z NEXT REALITY za rok 2019. Sice netradičně, ale za to inovativně a s nutnou dávkou humoru, tak jak to v umíme jen my v NEXTu.

Již od rok roku 2010 vyhlašujeme nejlepší z řad makléřů a manažerů NEXT REALITY. Tradiční slavnostní galavečer, kde mělo předávání ocenění proběhnout, však narušila mimořádná situace. Proto jsme nemohli realizovat další z našich oblíbených narozeninových konferencí, která byla tentokrát plánována na 31.3. v hotelu Jezerka na Seči. Našli jsme ale velmi zajímavou alternativu a přesunuli se do světa online. V něm Robert Hanzl a Roman Vlasák na dálku předali celou řadu firemních ocenění.

„Velmi nás mrzelo, když jsme začátkem března zjistili, že nebudeme moci uspořádat naši celofiremní narozeninovou konferenci. Vše již bylo připravené, s programem jsme si tentokrát dali hodně záležet a hlavně setkání s lidmi napříč firmou je věc, na kterou se většina z nás moc těší. Navíc večerní vyhlašování je vždy hodně očekávanou událostí. Jde o uznání za tvrdou práci našich kolegů a zažili jsme při něm bezpočet nezapomenutelných momentů.“

 I když tedy k osobnímu předávání tentokrát nedošlo, ocenění o své chvíle slávy nepřijdou. Vedení firmy připravilo náhradní program na polovinu července, kde bude ještě jednou možnost připomenout si výsledky a úspěchy těch nejlepších.

 „Chtěl bych ještě jednou všem pogratulovat a poděkovat za spolupráci. Těm, kteří se umístili na příčkách nejvyšších, ale i těm, kterým to tentokrát nevyšlo. Pro nás jsou všichni vítězové. A že letos nevyšla akce? O to větší energii budeme věnovat našim 15. narozeninám, které budeme slavit v roce příštím. Už nyní mohu přislíbit, že ta akce bude monstrózní“. dodal na závěr Robert Hanzl.

 A jak to tedy v roce 2019 dopadlo?

 Zde jsou ocenění v jednotlivých kategoriích:

 

Makléř roku

 

Pobočka roku

 

Makléř roku dle počtu rezervací

 

Nováček roku

 

Hypoteční doporučitel roku

 

Klubová ocenění

 

Platinum club

 

Diamond club

 

Gold club

 

Silver club

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT