NAPIŠTE ŘEDITELI

Uvedení do VIP klubů
NEXT REALITY 2024

Již neoddělitelnou součástí výročních konferencí NEXT REALITY je představení nových členů jednotlivých VIP klubů. Jde o trochu jiné ocenění, než jsou klasické kategorie Makléř měsíce, případně Makléř roku. Zisk těchto cen je pro mnohé Nexťáky obtížně dosažitelný, protože konkurence je příliš velká a ocenění je určeno jen pro limitovaný počet lidí.

U klubů je to jinak. Silver clubGold clubDiamond club a Platinum club nemají omezený počet členů. Přesto je účast v těchto uskupeních velmi prestižní. Makléř do nich může získat vstupenku jen vytrvalou a soustavnou prací. Podmínkou pro vstup je celoroční obrat na provizích.

Když NEXT REALITY před lety představilo koncept klubů, byla částka potřebná pro vstup do jednotlivých klubů nižší. To se ale změnilo. S rostoucí inflací vyrostly i ceny nemovitostí. A tak dnes platí, že limitem pro vstup do Platinum klubu je 4,5 milionů korun. To už je výzva i pro elitní makléře.

Na výroční konferenci 2024 bylo přečteno celkem 44 jmen, tedy makléřů, kteří splnili podmínky účasti v klubech Silver, Gold, Diamond a Platinum. Odměnou úspěšným makléřům nebyly jen lahve dobrého alkoholu, ale také diplom a ikona na webu. Ocenění si tedy nevšimnou pouze kolegové, ale také klienti – a to je pro makléře skvělá vizitka pro další práci.

Na výroční konferenci 2024 byli nejdříve představeni členové Silver clubu. Limit byl 1,5 až 2 miliony Kč. Moderátor Petr Svěcený přečetl 9 jmen – byli to abecedně: Radim Krmíček, Petr Puchmertl, Martin Veverka, Jan Hofbauer, Zbyněk Elznic, Irena Nováková, Josef Mrňous, Anna Linhartová a Jiří Jungman. Tito makléři si došli na pódium pro své ceny. Následně byli zvěčněni na společné fotografii Silver Clubu. Fotografie se samozřejmě dočkali také členové všech následujících klubů.

Slavnostní hudba neutichala, řada přišla na členy Gold clubu. Těm byl vypočítán roční obrat mezi 2 a 3 miliony korun obratu. Také tentokrát muselo být zhotoveno rekordních 20 diplomů. Na pódium byli postupně (opět abecedně) vyvoláni tito makléři: Marcela Šedivá, Petr Balog, Dušan Měchura, Ronald Majer, Munir Hassairi, Lucie Junková, Olga Procházková, Michaela Waloszková, Pavel Kaňkovský, Hana Petržílková, Jan Bárta, David Skácel, Klára Šašková, Vendula Kvapilová, Blanka Melicharová, Lenka Hes, Ladislav Sýkora, Miroslava Bauerová, Petr Koukal a Vladislava Svobodová.

Členové předchozích klubů byli vyvoláváni ve svižném tempu, v případě Diamond clubu už bylo na místě zvolnit. Tentokrát byli publiku představeni makléři, kteří dosáhli obratu 3 až 4,5 milionů korun. A to už je mimořádný úspěch! Tentokrát zdobí diamantová ikonka na webu 10 makléřů, což je víc než loni. Ondřej Bahenský, Anna Hatlapatková, Tereza Klierová, Veronika Chládková, Tomáš Grec, Martin Lípa, Zdeněk Adamec, Filip Demel, Jan Sznapka a Vladimír Kopta, to jsou čelenové Diamond klubu na rok 2024.

Platinum club otevřel své brány stejně jako loni jen pro 5 makléřů. Byli to Nexťáci, kteří svými obraty překročili hranici 4,5 milionů korun. Zde ke každému jménu zazněl zasloužený bouřlivý potlesk. Největší prodeje za minulý rok zaznamenali Blanka Štalzerová, Zdeněk Mrňák, Jan Kubeš, Petr Čížek a Martin Vlasák.

Všem 44 členům klubů NEXT REALITY patří velká gratulace a díky za skvělou práci!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT