NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT GARDEN PARTY

V NEXTU bylo minulý čtvrtek opět rušno. Celá nextí rodina se sešla na zahradě naší centrály na Olbrachtova 5, účast byla velká, jídlo vynikající a atmosféra skvělá.

Před patnáctou hodinou se v zázemí naší kanceláře začali scházet makléři z celé republiky, kteří se hrdě hlásí k naší značce. Pochutnali jsme si na pestrém občerstvení z grilu, zelenině, čerstvém chlebu a naraženo bylo naše oblíbené plzeňské pivo. Pro dámy pak bylo vychlazené prosecco.


Kdo nechtěl trávit příjemné odpoledne pouze konverzací, mohl si zkusit zahrát hru Mölkky, která nás všechny moc bavila! Kombinace bowlingu, petanque a šipek, hraje se na trávě a rozhodně je to zdroj skvělé zábavy s velkou mírou soutěživosti. Na konci večera byli vyhlášeni vítězové této soutěže, na třetím místě se umístil náš generální ředitel Robert Hanzl, pohár a medaili za druhé místo si přebral Honza Kmoníček a první místo bezkonkurenčně urval Lukáš Hloucal.


V průběhu akce jsme také pogratulovali naší office manažerce Lee Filipové, která ten den slavila kulaté narozeniny. Ještě jednou: Vše nejlepší! Někteří z nás využili příležitosti a popřáli také Lukáši Hloucalovi, který své narozeniny slavil den následující. Narozeninový dort, který Lea dostala, byl sladkou tečkou tohoto vydařeného dne


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT