NAPIŠTE ŘEDITELI

Miliónové pobočky se sešly nad sklenkou dobrého vína v Lednici

Většina milovníků kvalitního vína ctí jako hlavní listopadový svátek 11. listopadu, kdy začíná prodej svatomartinského vína. To zaměstnanci poboček NEXT REALITY z Úval, Karlových Varů a Olomouce si letos dopřáli o den dříve!

Místo prvních vín nového ročníku si ovšem vychutnali to nejlepší z archívu. A kde jinde, než na Moravě – konkrétně v Lednici, jíž se právem přezdívá perla jižní Moravy. Vždyť blízký Lednicko-valtický areál se skvostným renesančním zámkem je již přes dvacet let zapsán v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Proč byli pozváni právě zaměstnanci zmíněných poboček? Protože v měsíci září prokázali fantastickou produktivitu. Úvaly, Karlovy Vary i Olomouc se nyní honosí titulem Milionová pobočka. A to už stojí za malou oslavičku.

Jako odměnu za poctivou práci se NEXT REALITY rozhodlo všechny pracovníky těchto poboček pozvat do lednického sklípku Onyx. Takový výlet na jih Moravy v těchto pošmourných dnech určitě potěší, obzvláště když se zde sjede tak dobrá společnost. V Lednici měli zaměstnanci příležitost poznat své sympatické kolegy z jiných poboček.

Sice se říká – jez do polosyta, pij do polopita, ale ten večer bylo lepší nechat všechnu střídmost doma. Kdo by se chtěl ochudit o takové hody – považte sami: řízečky, uzeniny, bramborový salát, chleby se škvarkovým sádlem... a k tomu všemu to nejlahodnější víno! To vše v útulném sklípku s překrásným starým krbem.

Vynikající zážitek korunoval harmonikář, který neúnavně bavil až dlouho do noci. Zazněly ty nejlepší moravské písničky - zkrátka správná zábava, jaká má na páteční večer být.

Těšíme se na dalších akcích, které NEXT REALITY pro své zaměstnance pravidelně pořádá, a jsme zvědavi, koho dalšího přivítáme v klubu Milionových poboček!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT