NAPIŠTE ŘEDITELI

Síň slávy NEXT REALITY se rozšířila o dvě nová jména

Jedním z vrcholů výroční konference NEXT REALITY, která se konala 30. 3. 2023 v Brně, bylo uvedení dalších makléřů do Síně slávy. Kolem osmé večer se zakladatelé firmy Robert Hanzl a Roman Vlasák oblékli do stylových dresů. Moderátor Petr Svěcený krátce uvedl, co je Síň slávy zač, že toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy. Do tohoto dne patřilo k členům elitní sestavy, která měla a má zásadní přínos pro společnost NEXT REALITY, 12 mužů a žen. Jsou to Vláďa Sušek, Blanka Štalzerová, Libor Vogel, Petr Puchmertl, Roman Záboj, Bedřich Petržilka, Rony Majer, Eva Mikešová, Franta Roller, Arnošt Blatný, Míra Podivín a Zdeněk Mrňák.

Tento večer se Síň slávy měla rozšířit o 2 nová jména.

13. člen Síně slávy: Zdeněk Novotný

Prvním jménem, které Robert Hanzl a Roman Vlasák přečetli, bylo Zdeněk Novotný.

Zdeněk působil v modrozelených barvách od roku 2012 a strávil v NEXTu celou svoji realitní kariéru. Zprvu jako makléř, následně jakou vedoucí kanceláře v Lounech. Louny jsou na mapě realitního trhu spíše menší region, kde neprobíhají ty nejlukrativnější prodeje. Ale Zdeněk zde se svým týmem po léta odváděl kvalitní poctivou práci.

Vstupem do síně slávy došlo k úspěšnému završení realitní kariéry Zdeňka Novotného.

Loni ještě Zdeněk stál na pódiu v závěru výroční konference, když přejímal plaketu členství v prestižním Gold clubu. Letos bohužel v sále chyběl. Předání proběhlo už před konferencí na centrále NEXT REALITY na adrese Olbrachtova 5 a účastníkům konference bylo z tohoto příjemného setkání puštěno následující krátké video.

„Já jsem k realitám přišel před 11 lety. Nyní jen lituji, že jsem to neudělal dříve. Je to zajímavá různorodá práce a pokud je to v takovém kolektivu jako je NEXT, těžko najít cokoliv lepšího“ poděkoval vzkazem Zdeněk Novotný.

Sál v Brně jej alespoň na dálku odměnil zaslouženým potleskem.

14. člen Síně slávy: Pavel Kaňkovský

Tentokrát žádný předtočený šot, pro plaketu, víno, ale především unikátní dres si další člen Síně slávy došel na pódium osobně. A byl to Pavel Kaňkovský. Pavel je NEXŤÁKEM již 13 let. V realitách se pohybuje však mnohem déle, konkrétně od roku 2006. V NEXTu prošel snad celou kariérou, od realitního makléře, přes vedoucího pobočky, oblastního manažera až po majitele úspěšné franšízy, kterou provozuje dnes.

Pavel je známý nejen jako skvělý makléř, který získal v rámci NEXT řadu individuálních i týmových ocenění společně se svou pobočkou FORZA, ale také jako nadaného volejbalistu, jenž vybojoval řadu vítězství na letních akcích NEXT.

Gratulujeme a děkujeme Zdeňkovi i Pavlovi za léta skvělé práce!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT