NAPIŠTE ŘEDITELI

Uvedení do VIP klubů
NEXT REALITY 2023

Neoddělitelnou součástí výročních konferencí NEXT REALITY je představení nových členů jednotlivých klubů. Jde o trochu jiné ocenění, než jsou klasické kategorie Makléř měsíce, případně Makléř roku. Zisk těchto cen je pro mnohé Nexťáky obtížně dosažitelný, protože konkurence je příliš velká a ocenění je určeno jen pro limitovaný počet lidí.

U klubů je to jinak. Silver club, Golden club, Diamond club a Platinum club nemají omezený počet členů. Přesto je účast v těchto uskupeních velmi prestižní. Makléř do nich může získat vstupenku jen vytrvalou a soustavnou prací. Podmínkou pro vstup je celoroční obrat na provizích.

Když NEXT REALITY před lety představilo koncept klubů, byla částka potřebná pro vstup do jednotlivých klubů nižší. To se ale změnilo. S rostoucí inflací vyrostly i ceny nemovitostí. A tak dnes platí, že limitem pro vstup do Platinum klubu je 4,5 milionů korun. To už je výzva i pro elitní makléře.

Na výroční konferenci 2023 bylo přečteno celkem 45 jmen, tedy makléřů, kteří splnili podmínky účasti v klubech Silver, Gold, Diamond a Platinum. Už to je samo o sobě skvělou zprávou, protože „klubistů“ je v NEXT REALITY tím pádem o 3 více než minulý rok! Odměnou úspěšným makléřům nebyly jen lahve dobrého alkoholu, případně balíčky bonbónů v nextích barvách, ale také diplom a ikona na webu. Ocenění si tedy nevšimnou pouze kolegové, ale také klienti – a to je pro makléře skvělá vizitka pro další práci.

Na výroční konferenci 2022 byli nejdříve představeni členové Silver clubu. Limit byl 1,5 až 2 miliony Kč. Moderátor Petr Svěcený přečetl 16 jmen – byli to abecedně: Zdeněk Adamec, Ondra Bahenský, Stanislav Dubec, Tomáš Grec, Verča Hálová, Lenka Hes, Munir Hassairi, Radmila Kalužná, Terka Korbelářová, Radim Krmíček, Hanka Petržílková, Olga Procházková, Petr Puchmertl, Jan Sznapka, Martin Trejbal a Marcela Trejbalová. Tito makléři si došli na pódium pro své ceny. Následně byli zvěčněni na společné fotografii Silver Clubu. Fotografie se samozřejmě dočkali také členové všech následujících klubů.

Slavnostní hudba neutichala, řada přišla na členy Gold clubu. Těm byl vypočítán roční obrat mezi 2 a 3 miliony korun obratu. Také tentokrát muselo být zhotoveno 16 diplomů. Na pódium byli postupně vyvoláni tito makléři: Jirka Beneš, Zbyněk Elznic, Anna Hatlapatková, Honza Kmoníček, Pavel Kaňkovský, Terka Klierová, Ronald Majer, Blanka Melicharová, Petr Mrňák, Pepa Mrňous, David Skácel, Roman Svatoš, Vladislava Svobodová, Láďa Sýkora, Jarda Vaníček a Míša Waloszková.

Členové předchozích klubů byli vyvoláváni ve svižném tempu, v případě Diamond clubu už bylo na místě zvolnit. Tentokrát byli publiku představeni makléři, kteří dosáhli obratu 3 až 4,5 milionů korun. A to už je mimořádný úspěch! Oproti loňskému roku se do této kategorie dostal nižší počet Nexťáků. V roce 2022 si do Diamond Clubu našlo cestu 12 lidí, tentokrát zdobí diamantová ikonka na webu jen 8 makléřů. Čtyři z nich byli členy Diamond clubu už loni – Verča Chládková, Vláďa Kopta, Martin Lípa a Martin Veverka. Letos je doplnili Petr Čížek, Markéta Nezvalová, Blanka Štalzerová a Martin Vlasák.

Platinum club otevřel své brány stejně jako loni jen pro 5 makléřů. Byli to Nexťáci, kteří svými obraty překročili hranici 4,5 milionů korun. Zde ke každému jménu zazněl zasloužený bouřlivý potlesk. Největší prodeje za minulý rok zaznamenali Honza Kubeš, Dušan Měchura, Zdenda Mrňák, Marcela Šedivá a Štěpánka Šindelářová. Jediní Honza Kubeš a Zdeněk Mrňák dokázali své členství v Platinum clubu obhájit, zbylí tři se do této skupiny zařadili poprvé.

Všem 45 členům klubů NEXT REALITY patří velká gratulace a díky za skvělou práci!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT