NAPIŠTE ŘEDITELI

Golfisté podporovaní Next Reality v extralize vybojovali krásné 5. místo!

Golf, hra pro pravé gentlemany. Je to jeden z mála sportů, kde není zapotřebí rozhodčí. Příznivci této krásné hry měli na konci léta dostaveníčko v nádherném areálu Panorama Golf Resort Kácov.

Právě zde se totiž ve dnech 26. - 29. srpna utkali ti nejlepší z nejlepších – konalo se zde finále golfové extraligy. Mezi elitními týmy nechyběl ani tým z Hostivaře, který tuto sezónu finančně podporovala společnost NEXT REALITY. V jeho širší soupisce dokonce figuruje i David Srb z pražské centrály NEXT REALITY.

Cesta k dobrému výsledku rozhodně nebyla umetená. Hostivařské mužstvo se muselo vypořádat s absencí opor Davida Pavoučka a Ondřeje Melichara. Kromě toho na hráče čekalo opravdu náročné hřiště: „S našimi řediteli z NEXT REALITY jsem měl možnost si hřiště zahrát již dříve a shodli jsme se na tom, že jsme tak fyzicky náročné hřiště v ČR zatím neviděli. Už jen to,  abyste ho obešli a dohráli, byl pro mnohé problém,“ komentuje hřiště David Srb.

Přesto hostivařští zabojovali a v těžké konkurenci 12 týmů urvali 5. místo. Spokojenost vyjádřil i hlavní trenér týmu Pavel Fulín: "Děkujeme NEXT REALITY za podporu v letošní sezóně, která byla nesmírně náročná, ale i kvůli zranění klíčových hráčů jsme nakonec s výsledkem spokojeni.“

NEXT REALITY blahopřeje celému hostivařskému týmu v tomto úplném složení: Gajdošík Jan, Broda Lukáš, Kotrba Milan, Horáček Filip, Přerovský Jan, Krbec Adam, Mandera Petr, Melichar Ondřej, Pavouček Dominik, Horáček Petr, Srb David.

Největší dík ale patří spolehlivému a pracovitému trenérovi Pavlu Fulínovi! „Stejně jako v předchozích letech i letos odvedl perfektní práci. Vše super zorganizováno, připraveno – staral se o nás jako o vlastní,“ chválí kouče David Srb.

Nejen díky sympatickému výsledku z extraligového finále bylo 11. listopadu co slavit – golfový klub Hostivař pořádal slavnostní galavečer k zakončení sezóny 2017. Kromě vyhlášení nejlepších hráčů na účastníky čekala i zážitková gastronomie a živá hudba v podání kapely MIDI. „Byl to jeden z nejlepších večírků za poslední dobu a opravdu se vydařil. Potkal jsem se s mnoha rodiči dětí hrajících si u nás a myslím, že jsme se všichni dobře bavili,“ libuje si David Srb.

Ať už patříte mezi zkušenější hráče, nebo jste golfovou hůl ještě nedrželi v ruce, NEXT REALITY vás zve k návštěvě areálu v Hostivaři. Jde o jedno z nejlepších tréninkových center v České republice. Přijďte si vyzkoušet svoje schopnosti – do budoucna se i vy můžete zařadit do hostivařského mužského či ženského elitního týmu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT