NAPIŠTE ŘEDITELI

Zářijová konference NEXT REALITY byla poučná, inovativní i zábavná

Čtvrtek 14. září patřil v NEXT REALITY dlouho očekávané celofiremní akci v hotelu Floret v Praze Průhonicích. Program konference praskal ve švech, a proto není divu, že byl o účast enormní zájem z řad makléřů, manažerů, vedoucích poboček a samozřejmě rozrůstající se sítě Partnerů.

Ti všichni se začali scházet již brzy ráno, aby zabrali nejlepší místa v zasedacím sále. V 9.30 se tak mohlo začít ukrajovat z barevného programového koláče, který byl veden napříč realitním spektrem.

Začátek patřil advokátu Jiřímu Trunečkovi, který pohovořil o Zákonu proti praní špinavých peněz. Majitel firmy Comfort Space Luděk Lošťák si připravil téma „Prověřené nemovitosti, budoucnost v kvalitě služeb“. Jistě jste si všimli, jak zeleno-modří od začátku roku „šlápli“ na plyn, co se týče sociálních sítí, především Facebooku. Velkou zásluhu má na tom marketingový specialista Martin Diblíček, který prozradil „Jak nepoužívat, ale využívat sociální sítě“.

Po obědové pauze vystoupil skvělý řečník a odborník na investice Miroslav Jonáš s příspěvkem „Lze v dnešní době ještě vydělávat na insolvencích, exekucích a výkupech?“
Realitním nadějím byl věnován vstup elitního realitního makléře Petra Vomastka. Jiří Vagner, ředitel NEXT FINANČNÍ služby, obeznámil přítomné s budoucností hypoték svým příspěvkem „Sníží se dostupnost hypoték a zvýší sazby?“ Host Vít Konopa ze serveru Reality Idnes přinesl novinky z on-line světa, tedy jak správně prezentovat nemovitosti na internetu.
Závěr pak nemohl patřit nikomu jinému, než majitelům společnosti Robertu Hanzlovi a Romanu Vlasákovi, kteří se věnovali aukcím a rekonstrukcím.

Co tedy konference slibovala, to také do slova a do písmene dodržela – nakouklo se do práva, marketingu, samozřejmě do obchodu, finančních novinek, i novinek ze samotného NEXTu.

Na programu však nebylo jen vzdělávání a rozšiřování obzorů. Jak už jsou všichni zvyklí, po vyhlášení firemních výsledků přišla skvělá zábava, grilování a konferenci zakončil bombastický ohňostroj.

Na malou ochutnávka v podobě krátkého videotraileru z akce se můžete podívat níže. I když byla akce jedinečná, určitě nebyla z dílny NEXT REALITY poslední. Už teď se připravují jak tradiční, tak nové příležitosti setkání ve firemních barvách.

Přidáte se příště k nám?

#nextreality #nextpartner #pracevnextu

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT