NAPIŠTE ŘEDITELI

Next partner České Budějovice – nová franšíza

Trend vznikání nových franšíz pod hlavičkou NEXT REALITY pokračuje. V jižních Čechách vyroste již druhá – po Jindřichově Hradci se pro nový směr v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí odhodlala také pobočka v krajském městě, v Českých Budějovicích.

O licenci požádala paní Klára Šašková, která zavítala na centrálu v Praze 22. března, při příležitosti podpisu partnerské smlouvy. Úspěšná makléřka se přitom tomuto oboru věnuje relativně nedlouho. „Léta jsem pracovala v hotelovém managementu a práce mne zcela naplňovala,“ popisuje svoje kariérní začátky. „Po mateřské dovolené mi možnost práce ve společnosti NEXT REALITY Group a.s. změnila život. Nejen že dokáži práci dobře sladit s rodinou a koníčky (zpěv, plavání, jízda na koni), ale také jsem našla práci, která je mi stejně tak koníčkem, protože jsem neztratila kontakt s lidmi, je velice variabilní a specifická. V tomto oboru se člověk nenudí a neustále se učí novým věcem.“

Její tým má v těchto dnech velmi napilno, franšíza České Budějovice totiž zahájí svoji činnost již začátkem dubna, což je šibeniční termín, zvláště když vezmeme v potaz blížící se velikonoční svátky.

Co to vlastně znamená, když pobočka přejde v rámci programu Next partner na franšízový koncept? Především vyšší míra zodpovědnosti, jelikož v síťovém systému mohou pobočky končit s nejhorším výsledkem nula. Pro správu franšíz je nutné citlivě zvládat hospodaření, neboť je teoreticky možné končit i v záporných číslech. Pozitivem ale je nezávislost, franšízanti si řídí své marketingové aktivity individuálně, mohou je koncipovat více cíleně (například s ohledem na specifika daného regionu) a stanovovat si strategie jak v krátkodobém, tak i v dlouhodobém horizontu.

Společnost NEXT REALITY je nadšena, že v jeho řadách se nachází tolik pracovitých, zdravě sebevědomých a odhodlaných lidí typu paní Šaškové, kteří se rozhodli takovouto výzvu přijmout!

„V přístupu vedení, kolegů a kolegyní ve společnosti NEXT REALITY Group a.s. jsem našla stabilní zázemí a novou pracovní rodinu,“ pochvaluje si paní Šašková. „Od vzájemné spolupráce očekávám hospodářský zisk pro obě strany, růst vzájemné důvěry a šíření dobré jména značky NEXT REALITY nejen v Jihočeském kraji. Těším se na vše společné.“

Přejeme paní Šaškové a jejímu týmu, ať se jim podaří vybudovat úspěšnou realitní kancelář, kterou budou klienti vyhledávat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT