Gratulujeme všem výhercům z velké podzimní soutěže.
I když má český realitní trh nejvíce realitních makléřů na jednoho obyvatele v Evropě a konkurence je tak velmi vysoká, jsou žraloci, kteří si v těchto často nemilosrdných vodách dokáží najít a udržet své místo.
Jsou to lidé, kteří dokazují, že slůvko „nejde“ pro ně neexistuje. Postupnými krůčky a vytrvalou prací se dostali až na takovou úroveň, že získávají nové klienty díky spokojenosti stávajících, kteří o nich předávají kladné reference. Pojďme si představit nejúspěšnější obchodníky, kteří uspěli ve Velké podzimní soutěži o iPhone 7 a dalších 50 hodnotných cen!
A výhry?
Boj to byl opravdu napínavý a některá místa dělila jen desetinky bodu. Proto je nakonec obdarovaných o jednoho více!
Galavečer k 20. výročí NEXT REALITY přinesl celou řadu silných momentů. Jeden z těch opravdu nezapomenutelných ale přišel ve chvíli, kdy se v sále rozezněla píseň, kterou si pro zakladatele NEXT REALITY Roberta Hanzla a Romana Vlasáka připravili lidé přímo z NEXT REALITY
Už neodmyslitelnou součástí výročních setkání NEXT REALITY je také slavnostní uvedení nových členů jednotlivých VIP klubů
V roce 2006 založili Robert Hanzl a Roman Vlasák společnost NEXT REALITY s jasnou ambicí: změnit realitu na nemovitostním trhu a dělat realitní řemeslo poctivě, v zájmu klienta a s kvalitní péčí o lidi v týmu. Letos je to 20 let od prvního kroku – a celé výročí chceme prožít společně s vámi.
Síň slávy NEXT REALITY patří k nejvyšším oceněním v rámci celé firmy. Vstupují do ní vybraní lidé, kteří měli zásadní přínos pro celou společnost