NAPIŠTE ŘEDITELI

Zájezd NEXT REALITY
na Srí Lanku

Nablýskané poháry a hodnotné věcné ceny udělají radost, ale tím nejlepším dárkem je zážitek. Proto NEXT REALITY zakončila výroční ocenění makléřů zlatým hřebem. Byl ohlášen seznam jednotlivců, kteří se zúčastní zájezdu do exotických končin. Letos je na programu ostrov koření, čaje, kokosových palem, slonů a levhartů – Srí Lanka.

Tradiční zážitek pro makléře NEXT REALITY

Každá z předchozích dovolených byla obrovským zážitkem. Nexťáci plachtili po Jaderském moři, projížděli se na velbloudech v marocké poušti a objevovali dechberoucí krajinu thajského vnitrozemí. Tentokrát dovolenkové plány negativně ovlivnila epidemie koronaviru. Ačkoliv v Česku s naději vyhlížíme klesající počty nakažených a postupný návrat do normálu, stále platí, že cestování do zahraničí je velmi komplikované.

Proto generální ředitel Robert Hanzl při předávání letenek podotkl, že termín zájezdu je v tuto chvíli nejistý. „Uvidíme, kdy bude dovolená realizována, protože situace se nám nelepší, jak jsme si představovali. Pokud to nevyjde v listopadu, tak to snad půjde po novém roce,“ sdělil šéf NEXT REALITY, který je sám z výběru destinace nadšený. „Bude to neskutečná zábava na 14 dnů, poznáte, co jste v životě neviděli,“ sdělil vítězům s úsměvem. „Ochutnáte spoustu skvělého jídla. Na Srí Lance jsou skvělé hostiny, tomu věřte – já tam byl.

Seznam účastníků zájezdu není uzavřený

Jak už bylo řečeno, základní sestava pro nexťácký zájezd sestávající z nejúspěšnějších makléřů roku 2020 byla ohlášena v rámci výročního předávání cen. Stalo se 29. dubna 2021 v prostorách nové centrály společnosti NEXT REALITY na Olbrachtově 5 v Praze 4. Z úst generálního ředitele Hanzla a zakladatele NEXT REALITY a prezidenta ČMRF Romana Vlasáka zazněl výčet 3 nejlepších vedoucích a partnerů, 3 nejlepších makléřů z regionu Praha + střední Čechy, 5 nejlepších regionálních makléřů a 3 držitelů „divokých karet. „Nejde ale o uzavřený seznam,“ upozornil Robert Hanzl. „Za prvé se o další letenky může ještě dál soutěžit, za druhé si lze letenku přikoupit.“ To je naprostá novinka, doposud vždy letěl pouze omezený počet vyvolených. „Hlavní hodnota této dovolené je o partě, která se za ta léta v NEXTu utvořila. Kdo zrovna neměl štěstí, že nevyhrál, může s námi letět i tak. Ten zážitek za to stojí.

Následuje seznam makléřů, kteří dostali svoji letenku přímo z rukou generálního ředitele při výročním předávání cen.

Nejlepší vedoucí a partneři
Zdeněk Mrňák (Pardubice),
Vladimír Trejbal (Kladno),
Petr Svoboda (Vyškov)

Nejlepší makléři Praha + Střední Čechy
Blanka Štalzerová (Úvaly),
Petr Čížek (Kladno),
Vladimír Kopta (NEXT REALITY Central)

Nejlepší regionální makléři
Zdeněk Mrňák (Pardubice),
Marcela Šedivá (Mladá Boleslav),
Jan Kubeš (Jindřichův Hradec),
Martin Veverka (Vyškov),
Miroslava Bauerová (České Budějovice),
Petr Mrňák (Hradec Králové)

Držitelé "divokých karet"
Martin Vlasák (NEXT REALITY Central),
Bohumír Fiala (NEXT REALITY Central),
Lea Filipová (Centrála)


Přejeme všem oceněným především to, aby se zájezd mohl co nejdříve zrealizovat. Věříme, že bude plný radostných zážitků při objevování krásné přírody, poznávání zajímavé kultury a ochutnávání plodů srílanské kuchyně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT