V oceněních pro makléře měsíce NEXT REALITY zaznamenáváme po delší době zajímavé změny. Pro svoje první vítězství v individuální kategorii si došel Pavel Kaňkovský. V kategorii pobočka měsíce se v TOP 5 umístily tři pražské a jedna brněnská pobočka, ale na nejvyšším stupni stanul nečekaně Vyškov. Cena pro nováčka tentokrát putuje do Rakovníka.
Makléřem měsíce je ředitel pobočky FORZA Praha Pavel Kaňkovský. Úspěchu se mu podařilo dosáhnout zásluhou čtyř větších obchodů, které v měsíci srpnu uzavřel. „Zakládáme si ve Forze na systematické práci, a to i v těch mimosezónních měsících,“ komentuje Pavel ocenění. „Jako pobočka chceme stabilně patřit do TOP 5.“ Blahopřejeme Pavlovi i celé Forze, která Pavlovým přičiněním získala v kategorii pobočka měsíce druhé místo.

Ač je oceněn coby nováček měsíce NEXT REALITY, s 13 lety práce ve realitách má Jirka Šmaus z Rakovníka více zkušeností než leckterý ostřílený makléř. K úspěchu mu pomáhá i to, že má přes 20 let aktivní praxi v oblasti zpracování hypoték. Jirkovi patří také velké díky za skvělou práci.
Velice často se v pobočkách vysoce umisťuje Vyškov na Moravě. Tentokrát se dokonce stává pobočkou měsíce. Kde se to v relativně malé pobočce bere? „Dlouhodobě skvělé výsledky a úspěchy naší pobočky jsou odrazem aktivní a systematické práce všech našich kolegů z týmu,“ odpovídá vedoucí pobočky Vlaďka Svobodová. „Kvalitní zázemí, týmová podpora a příjemná atmosféra na pobočce nám umožňují plně se soustředit na další obchody.“ Vyškovu gratulujeme.

Rok 2025 byl pro NEXT REALITY mimořádně silným a v mnoha ohledech přelomovým obdobím. Potvrdili jsme stabilitu celé sítě, zároveň jsme ale dokázali výrazně růst a systematicky investovat do budoucnosti.
V roce 2006 založili Robert Hanzl a Roman Vlasák společnost NEXT REALITY s jasnou ambicí: změnit realitu na nemovitostním trhu a dělat realitní řemeslo poctivě, v zájmu klienta a s kvalitní péčí o lidi v týmu. Letos je to 20 let od prvního kroku – a celé výročí chceme prožít společně s vámi.
Realitní trh v závěru roku 2025 potvrzuje růstový trend. Ceny bytů i domů v České republice dál stoupají, do hry se naplno vracejí investoři a rozdíly mezi regiony se prohlubují.
Během vánočních svátků fungujeme v upraveném režimu. Aktuální otevírací dobu našeho call centra a centrály společnosti