NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY
výroční konference

Opět to stálo za to

Společnost NEXT REALITY opět oslavila narozeniny ve velkém stylu. Místem oslavy bylo tentokrát kongresové centrum Aldis v Hradci Králové. Volba padla na Hradec coby místo ležící přibližně v půli republiky. A kongresové centrum Aldis dostalo zelenou z toho důvodu, že se do něj snadno vešlo 250 návštěvníků. Zájem o účast na konferenci byl obrovský. Aby ne – vždyť poslední 3 roky vinou covidové pandemie všechna setkání probíhala online. Na tvářích účastníků byla vidět radost z toho, že po tak dlouhé době mohou zase vidět své staré známé. NEXT REALITY je rodina, ale dostat na jedno místo zástupce poboček z Vyškova, Pardubic, Mladé Boleslavi, Prahy nebo Českých Budějovic není nic lehkého.

V bloku novinek z holdingu vyvolal největší ohlas projekt NEXT AKADEMIE

Témat k probrání bylo tentokrát hodně, proto program začal brzy ráno. Role moderátora se ujal excelentní Petr Svěcený, který hned v úvodu pozval na pódium majitele společnosti Roberta Hanzla. Ten představil vize a novinky z holdingu. Nechyběla ani čísla za minulý rok – vesměs velmi příznivá. Velkou zprávou bylo představení projektu NEXT AKADEMIE. Školení pro makléře NEXT REALITY se teď nachází pod jednou střechou. A to doslova – společnost totiž zainvestovala do vlastního IT systému i vlastních školících prostor na Olbrachtova 5. Že budou kurzy stát za to, o tom se mohli účastníci konference přesvědčit v dalším průběhu akce. Někteří ze školitelů se totiž během dne dostali na pódium se svými prezentacemi. Určitě tak navnadili mnohé z Nexťáků k účasti na kurzech. Jedním z nich je skvělý motivátor Peter Urbanec, jehož vystoupení završilo dopolední část programu. Ještě před ním se ale u mikrofonu postupně vystřídali Roman Vlasák a Mirek Jonáš s úspěchy a zprávami z ČMRF, Roman Záboj představující novinky AML,  Petr Makovský pozval makléře do projektu Realiťáka roku a Martin Mucha vyslal zdravici a očekávání s projektem Igluu.

Odpolední program – jedno inspirativní vystoupení za druhým

Obecně platí, že ten, kdo vystupuje na konferenci po obědě, se málokdy setká s velkým zájmem publika. Po dobrém jídle je těžké se soustředit na to, co vám povídá osoba pódiu. Není to ale případ Mariána Jelínka. Tento mentor, manažer a pedagog je zvyklý pracovat s těmi nejlepšími. Třeba s Jaromírem Jágrem, jemuž byl po dlouhou dobu osobním koučem. Jeho výstup tedy právem sklidil obrovský potlesk.

Také následující vystoupení měli rozhodně co říci. Vše rozjel Pavel Rakouš, který upozornil, na co si dát pozor v kontextu realitního zákona. Následoval Martin Mašát z Partners, jenž v obecné rovině přednesl možnosti investic. Pokračovala expertka na sociální sítě a další školitelka NEXT AKADEMIE Eliška Vyhnánková. Pánové Pavel Dvořák a Michal Švub prezentovali MLS od Igluu, Ondra Hon ukázal novinky v Cemap 4.0 a Radka Burdychová promluvila o zdravém životním stylu.

Vyhlášení těch nejlepších v NEXT REALITY

Nedílnou součástí výroční konference NEXT REALITY je slavnostní vyhlášení nejlepších z NEXT REALITY. Co se týče makléřů roku, 3. a 2. místo braly dámy. Po bronzové Blance Štalzerové z Úval převzala druhé místo Anička Hatlapatková z pobočky NEXT REALITY Family Real v Brně. Obrovský výsledek, protože Anička je teprve druhý rok v realitním byznysu. Na prvním místě ale kraloval muž – Zdenda Mrňák, už tradiční vítěz této kategorie.

V sekci pobočky roku se potlesku dočkaly pobočky ve Vyškově, kde se 3. místa radoval ředitel Petr Svoboda, a vinohradský EXPERT. Cenu za 2. místo pro tuto pobočku převzala Hanka Petržílková. Jenže 1. může být jen jedna pobočka a na této pozici je už léta letoucí pevně zakotven pardubický tým. Potlesk publika si tak mohl vychutnat vedoucí pobočky Ondra Bahenský.

Také na pozici makléře dle počtu rezervací letos nepřišlo žádné překvapení. Specialistkou na tuto kategorii je totiž Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi.

Další diplomy získal Munir Hassairi z NEXT REALITY Anglická v kategorii nováček roku a Tomáš Grec z NEXT REALITY Lužiny, který převzal cenu pro nejprogresivnější kancelář. Nechybělo představení nových členů Silver, Gold, Diamond a Platinum klubů.

Nový člen Síně slávy – Zdeněk Mrňák

Už tradiční součástí výroční konference NEXT REALITY je uvedení nového člena Síně slávy. Ten na pódiu vždy dostane symbolický modrozelený hokejový dres. A když počítáme i majitele firmy Romana Vlasáka a Roberta Hanzla, NEXT REALITY už může postavit tři silné pětky. Třináctým členem Síně slávy se stal Zdenda Mrňák, muž, který se nesmazatelně zapsal do historie NEXTu. Zdeněk se dočkal obrovského aplausu, nadšeně tleskal také ředitel pobočky v Hradci Králové Petr Mrňák – Zdeňkův otec.

NEXT REALITY pomáhá. Představena Nadace NEXT

Aktivity NEXT nejsou jen o prodejních ziscích. Robert Hanzl a Roman Vlasák oznámili založení Nadace NEXT, která si klade za cíl pomáhat všude tam, kde je to zapotřebí. Nadace bude koordinovat charitativní činnosti firmy. Připomeňme, že v minulosti NEXT výrazně pomáhal třeba Fakultní nemocnici Bulovka, Nadačnímu fondu Rebečina křídla nebo rodinám zasaženým tornádem na jižní Moravě. Aktuálně je velkým tématem pomoc uprchlíků z válkou postižené Ukrajiny. Už během konference bylo vybráno 200 tisíc Kč. Dobrý základ pro tuto novou nadaci!

Závěr programu patřil kvalitní zábavě!

Po tolika zajímavých prezentacích ponechali organizátoři akce prostor pro zábavu. Na pódium se dostal zakladatel a zřejmě jediný český reprezentant trapnomagie, výborný Richard Nedvěd. Před ním a po něm vystoupila s hudebním programem skupina AURORA party band, která Nexťáky roztančila. A pak se mikrofonu chopil neuvěřitelný Dalibor Janda, který se bez přehánění postaral o pomyslný vrchol večera. Na závěr nemohlo chybět ani tradiční vyhlášení tomboly a po ní už se o slovo přihlásil DJ, který hrál do brzkých ranních hodin.

Pokuď jste dočetli až sem, čeká Vás odměna v podobě videozáznamu celé konference. No videozáznamu... Kvalitou si jistě nezadá s celovečerním filmem. Tak se pohodlně usaďte a užijte si to!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT