NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY na TV Barrandov

Naši makléři radí v novém pořadu Nový začátek, který vysílá TV Barrandov každé úterý v hlavním vysílacím čase (od 20:15).

Novinkou na televizních obrazovkách je pořad Nový začátek, ve kterém se dostává pomoci ženám v tíživých životních situacích. Štáb TV Barrandov v čele se známou moderátorkou Pavlínou Wolfovou si pro spolupráci při natáčení vybral NEXT REALITY. Desetidílný seriál jsme podpořili ve formě konzultací, pomáhali při přípravě scénáře a v několika dílech naši kolegové přímo před kamerou pomohli ženám při řešení situace s bydlením.

Jedním z makléřů, který se pomoci ujal, byl Martin Vlasák. „Byla to moje televizní premiéra a ze začátku jsem měl trochu obavy, ale ty hned opadly. Dělal jsem svou práci a po pár minutách mi ani nepřišlo, že se natáčí, asi kromě osmi lidí štábu v jednací místností. Pomáhali jsme paní z azylového domu. Vyrůstala v dětském domově a potřebovala se zapojit do běžného života. Pomoci s hledáním nového domova za přijatelnou cenu, kde by mohla začít žít nový život, bylo to nejmenší, co jsme mohli udělat,“ řekl Martin Vlasák.

V pořadu v roli finanční makléřky vystupuje také Radka Kalužná z NEXT FINANČNÍ služby, která klientům radí, jak vyřešit situaci ohledně financování nákupu nemovitostí.

Ukázky pořadu Nový začátek s našimi makléři sledujte níže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT