NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc listopad

Listopadové výsledky soutěže pro makléře a pobočky NEXT REALITY jsou poslední, které letos zveřejňujeme. Ty prosincové totiž budou ohlášeny až začátkem ledna 2022. Úvodem se tedy sluší poděkovat všem makléřům za jejich celoroční práci. Byl to celkově vzato hektický rok, který přinesl spoustu nových výzev. Na závěr roku ale musí veškerý shon a stres stranou – přejeme všem klidné a pohodové strávení vánočních svátků.

Marcela Šedivá patří k těm nejzkušenějším makléřům. Na trhu s nemovitostmi se pohybuje od roku 2010, z toho větší polovinu působí na pobočce NEXT REALITY v Mladé Boleslavi. Zde už nějaký čas úspěšně vede tým 6 makléřů. Ne všichni ale o Marcele vědí, že miluje hory a v Krkonoších s manželem zvelebují krásnou chalupu. Je v blízkosti lesa, což je v perfektním souladu s dalším velkým Marceliným koníčkem – houbařením. Kromě toho vychovává dvě děti. Marcela je zkrátka aktivní člověk, typ, který na co sáhne, to se mu daří. A v práci to není jiné. Za měsíc listopad je makléřkou měsíce, k čemuž jí srdečně blahopřejeme!

Podruhé za sebou získává ocenění za nováčka měsíce Štěpánka Šindelářová z Tábora. Ta ale v realitách žádným nováčkem není – pracuje již řadu let v pobočce, která se letos připojila do franšízové sítě NEXT REALITY. „Nastoupili jsme po více než 20leté vlastní zavedené praxi do rozjetého vlaku franšízové sítě NEXT REALITY, kde se učíme pracovat s trochu jinými nástroji a postupy, než jsme byli zvyklí do teď,“ popisuje Štěpánka tento zásadní krok. „Přístup ke klientům se pro nás naopak vůbec nezměnil. Zde se s postupy sítě NEXT REALITY ztotožňujeme. Právě proto jsme do sítě bez obav vstoupili. Získali jsme tak přístup k novým kolegům, se kterými, jak doufáme, budeme vzájemně úspěšně spolupracovat při prodeji a pronájmu realit.“Děkujeme za tato slova a posíláme blahopřání i do Tábora.

Marcela Šedivá má lví podíl na tom, že Mladá Boleslav tentokrát nechala za zády další dlouhodobě úspěšné pobočky – Pardubice, Vyškov nebo Jindřichův Hradec. Tým z Mladé Boleslavi slaví ocenění za pobočku měsíce. „Vždy nás velmi potěší, když jsou klienti spokojeni,“ říká Marcela. „Některé obchody jsou opravdu náročné, je pro nás pak potěšením, když vše dobře dopadne a klienti mají radost z nového domova.“ Gratulace do Mladé Boleslavi.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT