NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám Marcelu Šedivou, která se umístila na 4. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Středočeský kraj a zároveň byla i v TOP 20 pro celou ČR

Marcela spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2015. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

Vnímáte soutěž REALIŤÁK ROKU jako přínosnou?

Určitě tuto soutěž považuji za velmi přínosnou. Účast v „Realiťákovi“ jsem použila především k posílení vazby s mými klienty. Bylo velmi milé, že se mi po samotném finále této soutěže ozývali klienti a ptali se, na jakém místě jsem se umístila?

Marcelo, co krom umístění v realiťákovi považujete za svůj největší úspěch v realitách?

Za svůj největší úspěch považuji to, že můj realitní business je založen na referencích. Již pracuji pouze a jen na doporučení.
Přiznám se, že práce s monitoringem soukromé inzerce ( ADOLEM) nikdy nebyla moje parketa a tak jsem dělala vše proto, aby se mi klienti ozývali sami. Nebyla to jednoduchá cesta, ale moje trpělivost se vyplatila.
Samozřejmě se nikdy všem klientům nezavděčíte, ale naštěstí převažují ti, kteří jsou s mou prací spokojeni a o to mi především jde

Který klient nebo obchod vám za poslední roky udělal největší radost?

Já přiliž nespecifikuji nejlepší nebo nejhorší realitní obchod. Každý realitní obchod je jinak náročný a jsem velmi spokojena, pokud jsou spokojeni moji klienti.
Samozřejmě jsou ale realitní obchody, které ve mně zanechají emoce a vzpomínky. Nedávno jsem prodávala moc pěkný moderní byt a na prohlídku mi přišla mladá slečna, že jde přímo z gynekologie a že se právě dozvěděla, že je těhotná. Chtěla svou novou životní etapu začít řešit co nejdřív a tak se rozhodla si nemovitost zarezervovat přímo na prohlídce. Po několika měsících se kupujícím narodilo miminko, do dnes jsem s klienty v kontaktu a obdržela jsem od nich již několik kladných doporučení.

Co byste popřála všem makléřům, kteří se chtějí zapojit do soutěže REALIŤÁK ROKU v letošním roce?

Myslím si, že účast je pro všechny kolegy opravdu velká výzva! Já jsem v prvopočátku vůbec netušila, že se umístím v TOP 20 nejlepších makléřů z České republiky. Díky této soutěži makléř osloví své klienty a upevní si s nimi vztah a o to tu především jde. Bez účasti našich klientů by tato soutěž neměla význam.

I pro mě je rok 2019 novou výzvou a ráda se II. ročníku „ Realiťák roku“ opět zúčastním.

 

Děkujeme Marcelo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT