Dne 11. 5. 2022 jsme za nevídané účasti, otevřeli naši novou pobočku NEXT REALITY SORETA GROUP, pod vedením Ing. Ivo Ludvíka. Společně s ředitelem partnerské sítě Petrem Zelenkou, regionálním manažerem Petrem Fárou a neopomenutelnými vzácnými hosty evropské a komunální politiky, jsme byli svědky vskutku velkolepého zahájení provozu nové partnerské pobočky. Tímto vřele děkujeme za podporu a účast všem, kteří si udělali čas a připojili se k nám v tento slavnostní okamžik. Věříme, že společně dokážeme neobyčejné věci.
Celé otevření probíhalo v honosném stylu, což mělo velmi profesionální a vřelý efekt. Počínaje hvězdnými hosty, až po skvostný catering. Nechybělo k dokonalosti vážně nic. Pan Ing. Ivo Ludvík, který je jistě velká osobnost nejen ve svém okolí, nás přivítal opravdu sympatickým způsobem.
V tento sluncem zalitý den jsme dali vzniku nové pobočce, na adrese Vančurova 2904 v krásném jihočeském městě Tábor. Přejeme celému týmu stejně zářnou budoucnost, jako start, kterého jsme se zúčastnili.
Také vás už někdy napadlo, kde se vlastně berou ceny nemovitostí? Pokud prodáváte nebo kupujete byt, rodinný dům nebo třeba chalupu, kdo nebo co rozhoduje o tom, kolik peněz dostanete nebo naopak zaplatíte?
Co může trh rozpohybovat a stalo se tak již? Jak by měli k aktuální situaci na trhu přistupovat realitní makléři? A která rizika při koupi nemovitosti se řeší nejčastěji?
Dne 31. července 2023 uspořádalo Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) diskuzní setkání, během kterého představilo připravované reformy vyhlášky týkající se rozúčtování nákladů na vytápění v bytových domech.
Jedním z vrcholů výroční konference NEXT REALITY, která se konala 30. 3. 2023 v Brně, bylo uvedení dalších makléřů do Síně slávy. Toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy.