NAPIŠTE ŘEDITELI

Velkolepé otevření pobočky v Táboře

Dne 11. 5. 2022 jsme za nevídané účasti, otevřeli naši novou pobočku NEXT REALITY SORETA GROUP, pod vedením Ing. Ivo Ludvíka. Společně s ředitelem partnerské sítě Petrem Zelenkou, regionálním manažerem Petrem Fárou a neopomenutelnými vzácnými hosty evropské a komunální politiky, jsme byli svědky vskutku velkolepého zahájení provozu nové partnerské pobočky. Tímto vřele děkujeme za podporu a účast všem, kteří si udělali čas a připojili se k nám v tento slavnostní okamžik. Věříme, že společně dokážeme neobyčejné věci.

Celé otevření probíhalo v honosném stylu, což mělo velmi profesionální a vřelý efekt. Počínaje hvězdnými hosty, až po skvostný catering. Nechybělo k dokonalosti vážně nic. Pan Ing. Ivo Ludvík, který je jistě velká osobnost nejen ve svém okolí, nás přivítal opravdu sympatickým způsobem.

V tento sluncem zalitý den jsme dali vzniku nové pobočce, na adrese Vančurova 2904 v krásném jihočeském městě Tábor. Přejeme celému týmu stejně zářnou budoucnost, jako start, kterého jsme se zúčastnili.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT