NAPIŠTE ŘEDITELI

Zastavte se na stánku NEXT REALITY v turnajové vesničce

DD Real CZECH MASTERS

Vážení klienti a obchodní přátelé,

zveme vás v termínu 15 až 18. srpna 2019 na turnaj DD Real CZECH MASTERS, který je součástí prestižní EUROPEAN TOUR a kde se utkají nejlepší evropští a světoví golfisté. NEXT REALITY jsou již počtvrté partnerem, rádi vás pozdravíme a občerstvíme na našem stánku, uvnitř turnajové vesničky.

Zájemcům o podnikání v realitách zde ochotně vysvětlíme podmínky provozu vlastní realitní kanceláře pod značkou NEXT REALITY, tak jak tento koncept představujeme v masivní reklamní kampani na televizi GOLF CHANNEL.

Klientům, kteří zvažují prodej nebo nákup nemovitosti, představíme naše služby, včetně novinky scanování nemovitostí.

Připravena bude také soutěž, ve které bude možné pomocí 3D brýlí najít poklad uvnitř virtuální nemovitosti z nabídky NEXT REALITY.

Těšíme se na vás v Golf resortu Albatross, ve Vysokém Újezdě.

Více informací na czechmasters.cz

Vstup zdarma platí pro všechny, kdo předloží kartu České golfové federace, klíč od vozu Škoda = vstup pro 2 osoby, platební kartu Raiffeisenbank, kartu GOPASS, tiket Tipsportu vsazený na turnaj minimálně za 50 Kč, pro držitele zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje, členy věrnostního programu Emirates Skywards a nově také držitelé karty Nespresso, dále děti do 15 let, senioři a majitelé průkazů ZTP.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT