NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám Blanku Štalzerovou, která se umístila na 3. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Středočeský kraj a zároveň byla i v TOP 20 pro celou ČR.

Blanka spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2010. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

 

 

Blanko, co říkáte na tento úspěch?

Již samotná účast v soutěži Realiťák roku je přínosem pro každého, kdo pracuje v realitním oboru. Nominováni jsou makléři především svými klienty a zájemci o inzerované nemovitosti na největších realitních portálech, zejména na Reality Idnes.

V této soutěži jsem dosáhla velmi oblíbeného 'bramborového místa' na stupni vítězů č. 4 a samozřejmě mě to motivuje, abych v letošním roce přeci jen o trošku víc vydala úsilí a píle k lepšímu umístění v rámci celé ČR, nejen jako makléř sama za sebe, ale i za svou pobočku Next reality Úvaly.

Vnímáte soutěž REALIŤÁK ROKU jako přínosnou?

Určitě ano. Tato soutěž uvádí realitní makléře ke zviditelnění se a hlavně klienti, kteří ještě nemají doporučení na toho svého makléře, si mohou vybrat z celé škály kvalitních realitních makléřů napříč celou Českou republikou s doporučením viz portál Realiťák roku.

Blanko, co krom umístění v realiťákovi považujete za svůj největší úspěch v realitách?

Úspěchů vidím hned několik. Ten pracovní je v tom, že jsem dokázala po svém vkročení do světa realit u spol. Next reality, udržet prvenství titulu Makléř roku Next reality od roku 2012 - dosud a uvidíme, jak to dopadne letos. Je to šest let ocenění mého úsilí, šest let v podobě tisíců hodin nekončící práce u počítače, v terénu, kanceláři, na prohlídkách, u klientů, u podpisů smluv, šest let krásných nových přátelství a ..mohla bych pokračovat hodně dlouho. A pak hlavně ten lidský úspěch, kterého si vážím nesmírně, je ten, že se na mě klienti obracejí opakovaně a doporučují mě svým známým, kteří mají zájem řešit nemovitosti. Bez této podpory bych nedokázala to, kde jsem teď a prostřednictvím tohoto článku si dovolím všem poděkovat. Děkuji!

Který klient nebo obchod vám za poslední roky udělal největší radost?

Mám to štěstí, že většina obchodů mi dělá radost. Největší odměnou pro mě není spokojený klient, ale opravdu velmi spokojený klient. Při své práci se setkávám s celou řadou lidských osudů. Někdy jsou to příběhy i smutné, které nutí vlastníky nemovitosti prodat a tak se snažím co nejvíc jejich úděl zmírnit. Jsme prostě takoví parťáci, kteří by měli být empatičtí, ale zároveň s notnou dávkou odbornosti, znalostí a profesionalismu. Právní povědomí, finanční poradenství a všeobecné stavební znalosti, to vše by mělo být podbarvením obchodu každého správného realitního makléře.

Co byste popřála všem makléřům, kteří se chtějí zapojit do soutěže REALIŤÁK ROKU v letošním roce?

Jděte do toho s vervou a nebojte se říct svým klientům o podporu v této soutěži.

Děkujeme Blanko.

Blanka ŠtalzerováNEXT REALITY

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT