Tentokrát jsme v našem videoblogu vyzpovídali jednu z vedoucích naší kanceláře v Českých Budějovicích Kláru Šaškovu. Do své práce dává nejen maximum své energie, ale i srdce. Díky tomu je jedna z našich nejúspěšnějších makléřek.
Jedna z našich nejúspěšnějších makléřek je Klára Šašková, vedoucí kanceláře NEXT REALITY v Českých Budějovicích. Její nasazení a srdce, které do své práce dává, i mimořádná schopnost vést své makléře z ní dělá jedničku na zdejším realitním trhu. Pokud se tedy chcete stát členem jejího týmů nebo jen plánujete svěřit svou nemovitost do spolehlivých rukou, určitě se s ní seznamte na našem novém videoblogu!
Robert Hanzl, zakladatel a generální ředitel NEXT REALITY, který se pohybuje v realitním oboru téměř 20 let. V roce 2006 spoluzaložil realitní síť NEXT REALITY, která po deseti letech fungování odstartovala novou éru rozvoje pomocí franšízingu.
Toto je příběh rodiny Procházkových, kteří se přidali k našim 150 000 spokojeným zákazníkům!
Podívejte se na příběh pana Jiřího, který objevil novou formu financování nemovitostí, bez dokládání příjmů a složitého papírování. Díky tomu si mohl pořídit větší bydlení pro svoji rodinu a spokojeně bydleT.
Roman Vlasák, výkonný ředitel v ČMRF, který působí v realitách téměř 17 let. Společnost Českomoravský realitní fond je součástí holdingu NEXT REALITY a zajišťuje především výkupy nemovitostí.