UŽ NESTOJÍME VE FRONTĚ!
Poptávka po výkupech nemovitostí rapidně stoupá! Vysoké úrokové sazby hypoték, drahé energie a rostoucí životní náklady na jedné straně, přestřelené ceny nemovitostí na straně druhé. To vše způsobuje, že poptávka po nemovitostech klesá.
"Kdo potřebuje prodat rychle, stále častěji upřednostňuje výkup" Odpověděl k tématu Roman Vlasák, výkonný ředitel ČMRF a spoluzakladatel NEXT REALITY.
Celý rozhovor si můžete přečíst v novém vydání magazínu Finmag, klikněte zde👇
Více o výkupech nemovitostí se dozvíte na stránkách Českomoravského realitního fondu a.s.
Realitní trh v závěru roku 2025 potvrzuje růstový trend. Ceny bytů i domů v České republice dál stoupají, do hry se naplno vracejí investoři a rozdíly mezi regiony se prohlubují.
V roce 2006 založili Robert Hanzl a Roman Vlasák společnost NEXT REALITY s jasnou ambicí: změnit realitu na nemovitostním trhu a dělat realitní řemeslo poctivě, v zájmu klienta a s kvalitní péčí o lidi v týmu. Letos je to 20 let od prvního kroku – a celé výročí chceme prožít společně s vámi.
Jedním z vrcholů slavnostního galavečera k 20. výročí NEXT REALITY bylo tradiční vyhlášení ankety Makléř roku 2025. Každoročně jde o jeden z nejsilnějších a nejočekávanějších momentů celého večera, protože oceňuje ty nejlepší z nejlepších
Síň slávy NEXT REALITY patří k nejvyšším oceněním v rámci celé firmy. Vstupují do ní vybraní lidé, kteří měli zásadní přínos pro celou společnost