NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám Václava Dohnala, který se umístil na 2. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Olomoucký kraj a zároveň byl i v TOP 20 pro celou ČR

Václav spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2016. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

Václave, co říkáte na tento úspěch?

Být mezi 20ti nejlepšími makléři je pro mě potvrzením toho, že svou práci dělám dobře. Proto to považuji za úspěch.

Vnímáte soutěž REALIŤÁK ROKU jako přínosnou?

Je to další krok k tomu, aby realitní makléři měli lepší jméno a přestali nás všechny házet do jednoho pytle. V každém oboru jsou dobří a špatní. Jenže o těch špatných se mluví víc jak o těch dobrých. Nejen prvních 20, ale věřím že minimálně prvních 200 jsou makléři, kteří svoji práci dělají dobře. Určitě dostali spoustu hlasů od spokojených klientů. Jen to třeba dělají krátce a nemají tak velkou základnu klientů.

Václave, co krom umístění v realiťákovi považujete za svůj největší úspěch v realitách?

Že i po téměř devíti letech makléřiny mě práce stále baví a živí.

Který klient nebo obchod vám za poslední roky udělal největší radost?

Radost mi dělají klienti, kteří se vrací. Mám několik klientů, kteří často obchodují s nemovitostmi. Dokud nepoznali mě, prodávali s makléři, kteří přišli na jejich soukromou inzerci. Dnes jsem jejich dvorní makléř. Raději mi zaplatí provizi, protože vědí, že se jim to vyplatí. Prodávají za nejvyšší ceny v nejkratším čase a jistotou, že vše dopadne ke spokojenosti všech. Ti mě také doporučují svým známým a to mi dělá největší radost.

Co byste popřál všem makléřům, kteří se chtějí zapojit do soutěže REALIŤÁK ROKU v letošním roce?

Přeji jim, aby soutěž měla stoupající úroveň u veřejnosti a zapojilo se do ní co nejvíce hlasujících. Pro výsledek si, ale budou muset dojít sami. Je to cíl, jako každý jiný, který si stanoví.

Děkujeme Václave. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT