NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc únor

Před dvěma lety se v Česku objevila nemoc Covid-19. Počáteční obavy, jak epidemie zničí celá ekonomická odvětví, byly rozptýleny. Některé segmenty – a realitní trh mezi ně patří – vyšly z tohoto období silnější než předtím. NEXT REALITY nadále každý měsíc oceňuje nejlepší pobočky i jednotlivé makléře. Jak to dopadlo v měsíci únoru?

Makléřkou měsíce je Markéta Nezvalová z Vyškova. Ta ale zdůrazňuje, že prvenství v této kategorii není pouze její zásluha. „Nepracuji sama, jsme ve dvojici s kolegou Štěpánem Derkou,“ říká Markéta. „Myslím si, že jsme docela sehraná dvojka a docela se vzájemně doplňujeme. Tento úspěch je výsledkem nás obou!“

Markéta rovněž prozrazuje, jakou strategií se Štěpánem dospěli k obdivuhodným prodejním výsledkům. „Nabrali jsme do prodeje nemovitosti převážně na základě referencí a podařilo se nám zrealizovat i několik následných obchodů. Což bylo super. Jednalo se o prodeje z oblastí od Středních Čech přes Vysočinu až po Moravu - rozptyl přes celou republiku!:-))“

Markétě i Štěpánovi gratulujeme.

Ocenění pro nováčka měsíce tentokrát míří do hor. V krkonošském městečku Vrchlabí, proslulém centru varhanářství, pracuje Tereza Klierová. Do NEXT REALITY vstoupila v lednu, poté, co její franšízu koupila její kamarádka a spolupracovnice z Partners Michaela Martincová. Vstup do NEXTu se ukázal být dobrým krokem. „Líbí se mi filozofie společnosti, jejich možnosti výkupu nemovitosti a hlavně stabilní zázemí,“ říká Tereza. „Doteď jsem byla v malé realitní kanceláři, jen já a jednatel, ale chtěla jsem trochu rozšířit svoje realitní obzory, proto jsem zvolila Next, která stejně jako já upřednostňuje kvalitu na úkor kvantity.“ Děkujeme za milá slova a přejeme hodně štěstí v další kariéře v NEXT REALITY.

S poděkováním pro Markétu a Štěpána přispěchal také Petr Svoboda, vedoucí vyškovské pobočky. Je to v únoru pobočka měsíce. „Výsledkem únorových čísel byla hlavně perfektně odvedená práce dvojce mých makléřů Markéty Nezvalové a Štěpána Derky, kteří měli tento měsíc rekordní obrat,“ říká Petr. „Byl to jejich CÍL a velká dřina, která je samozřejmě posunula na 1.místo v Makléři měsíce.“ Petr zároveň upozorňuje na to, že dvojnásobné vítězství v cenách pro makléře měsíce je malým narozeninovým dárkem. Vyškov v těchto dnech slaví 3. výročí založení pobočky. K blahopřání k vítězství připojujeme lakonicky – všechno nejlepší, Vyškove!

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT