NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. Michaela Michalcová

Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Byla jsem velmi spokojená s makléřkou, paní Ing. Michaelou Michalcovou, pobočka Písek.

Miroslava Bartíková Písek

Lidský přístup, ochota, bezproblémové jednání, rychlé pochopení situace. Pro toho, kdo se rozhodne využít služeb RK, mohu paní Michalcovou doporučit.

P. Souhrada Písek

Paní makléřka je velmi profesionální, když je třeba pomůže i nad rámec svých povinností, je velmi milá a ochotná. Mně velmi usnadnila výběr a nákup bytu. Mohu paní ing. Michalcovou vřele doporučit.

Michaela Balázsová Písek

Byly jsme velmi spokojeni s prací paní makléřky Michalcové.

Markéta Pourová Písek

Paní Michalcová je nejen krásná, ale taky špičková makléřka. Naši nemovitost prodala velmi rychle a bez problémů. Vřele doporučuji.

Josef Horálsk Písek

Chtěl bych tímto moc poděkovat vedoucí pobočky v Písku Ing. Michaele Michalcové za rychlé, profesionální a současně lidské jednání při prodeji naši nemovitosti. Díky této milé, sympatické a věčně se usmívající profesionálce byl prodej naší nemovitosti hračka. Vše na vysoce profesionální úrovni. Lidský přístup a perfektní spolupráce. Opravdu všechno vyřízeno rychle a bez starosti. Vřele všem doporučuji.

Ing. Ján Nagy Písek

Předal jsem byt k prodeji a o víc jsem se nestaral. Přesně jak jsem potřeboval.

Fousek Jiří Písek

Celý svůj pracovní život se pohybuji v oblasti HR a ve firmách, kde vysoká klientská spokojenost je jedním z nejdůležitějších kritérií při hodnocení společnosti, týmů i jedinců. Jsem na tuto oblast velmi citllivý a pokud mi někdo nedokáže poskytnout službu na vysoké úrovni, prostě tam již příště nepůjdu. Ztráta zákaznické spokojenosti je začátek ztráty příjmů a začátek konce jakéhokoliv podnikání. Každý bojujeme s časem, ale podpoře kvalitních služeb bychom měli věnovat pozornost, energii a čas. Toto je důvod proč Vám píši, neboť (bohuže) ne vždy se člověk setká s tak příjemným a profesionálním jednáním jako u Vaší kolegyně Michaely. S něčím se člověk musí narodit, něco časem získává. Michaela už dostala darem velmi příjemný hlas. Komunikace a tón rozhovoru s ní je velmi příjemný, a to natolik, že máte zájem se s ní sejít osobně. To za prvné. Za druhé -její ochota, zájem a loajalita - udělat maximum pro to, aby byl obchod uzavřen férově pro všechny strany - kupující - prodávající - firma a samozřejmě makléř. Za třetí její profesionalita - přístup, kdy klient nemá strach, že by něco mohlo dopadnout špatně. Za čtvrté - její časová flexibilita - Michaela nám zvedla telefon pokaždé, když jsme potřebovali, pokud nemohla, obratem zavolala, za páté. ... mohl bych pokračovat,... Za tento přístup bych velmi rád Michaele touto cestou poděkoval a Vám gratuloval k takové spolupracovnici a popřál ještě více podobných makléřů. Díky ní, nebudeme váhat Vaší společnost doporučovat ostatním přátelům, známým a rodinným příslušníkům. Zároveň bych Vám osobně i všem Vašim spolupracovníkům popřál hodně úspěchů v práci a v rodinném životě. Hodně štěstí, zdraví a pohody.

Aleš Jírec Písek

Oceňuji profesionální přístup paní Michalcové, bezchybný a rychlý servis spojený s prodejem nemovitosti. Všechny poklady byly pečlivě připraveny a v součinnosti s kupujícími vše proběhlo velmi hladce s minimálními časovými ztrátami pro zainteresované. V případě dalších případných transakcí s nemovitostmi se rád opětovně obrátím na společnost NEXT Reality zastoupenou paní Michalcovou.

Luboš Křivský Písek