NAPIŠTE ŘEDITELI

KLÁRA ŠAŠKOVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Tato mladá dáma je v dnešní době ve světě realit naprostým zjevením! Prodávala mi nemovitost, hledala novou a zařizovala vše okolo stěhování do nového bydliště. Kdyby nebylo potřeba mých podpisů, nemusela jsem ""hnout ani prstem"". Profesionální, spolehlivá, proaktivní, rychlá, ochotná......samá nej, ale především poctivý člověk na svém místě, skutečný charakter! Pro pány bonus, že jde o krásnou a charismatickou ženu. Paní Klárko, děkuji!

Olga Petrová České Budějovice

Ráda bych poděkovala paní Kláře Šaškové a jejím kolegům za vstřícný a profesionální přístup, v důsledku kterého jsem se mohla stát majitelkou nemovitosti nedaleko Borovan. Všem zájemcům o nemovitosti v jižních Čechách mohu Kláru Šaškovou vřele doporučit.

Lucie Toniková České Budějovice

Měla jsem tu příležitost spolupracovat s Next Reality, kterou zastupovala paní Klára Šašková, v době, kdy jsem sháněla novou nemovitost. S jejím přístupem ke klientovi jsem byla velmi spokojená a příjemně překvapená. Určitě bych ji všem kdo se poohlíží po nějaké nemovitosti doporučila jako výbornou makléřku a stratéga :-). Na příjemné vystupování a první dojem velmi dám. Děkuji.

K.Mejcharová České Budějovice

V uplynulých dvou letech jsem získal zkušenost při jednání s realitními kancelářemi. Paní Kláru Šaškovou jsem v mém osobním žebříčku vstřícnosti v jednání vyhodnotil jako nejkreativnější a nejkorektnější osobu z 15 nabízejících se realitních makléřů při prodeji nemovitosti. Spolupráce s ní byla velká radost.

J. Volf České Budějovice

Rád bych vyjádřil maximální spokojenost s prací a přístupem paní Kláry Šaškové. Jednalo se o pronájem komerčních prostor v ČB za Globusem. Paní Šašková je proaktivní, ochotná a svědomitá. Vše tedy k naší spokojenosti.

Josef Šimána České Budějovice

Paní Klára Šašková je opravdu vynikající makléřka. Profesionalita se u ní snoubí s lidským přístupem, dokáže přesně reagovat na potřeby klienta, je spolehlivá a dokonale se orientuje na trhu nemovitostí. Všem ji mohu jenom doporučit.

Libor Strašek České Budějovice

Moc ráda bych poděkovala paní Klárce Šaškové za její spolupráci při prodeji bytu v Českých Budějovicích. Bylo to vždy milé setkání s profesionálním přístupem, rychlé vyřízení, výborná komunikace, člověk na svém místě :). Velká spokojenost, mohu všem jen doporučit.

Jitka P. České Budějovice

Jako firma jsme poptávali nemovitost v Č. Budějovicích. Máme bohaté a často také špatné zkušenosti s realitním trhem a makléři obecně. Paní Šašková je ovšem velmi profesionální, efektivní a spolehlivá makléřka. Obvykle nepíšeme recenze, ale tohle je výjimka. Vždy oceňuji spolehlivost a férové jednání, obzvlášť při nákupu nemovitostí. Pí Šašková je skutečně člověk na správném místě. Vždy vám ochotně poradí a poskytne všechny podklady. Osobně jí děkuji a mohu její služby vřele doporučit.

Stanislav Zrůst České Budějovice

Jednoznačně člověk na svém místě. PROFÍK s vstřícným přístupem a hřejivým slovem. Kéž by to tak fungovalo ve všech oblastech života. Bylo nám ctí Vás poznat Klárko,

rodina Mužíkova České Budějovice

Zkušenost s paní Šaškovou patří mezi nejlepší. Profesionální, ale zároveň také lidský přístup. Ochota kdykoli zvednout telefon, poradit, přijet osobně, vymyslet strategii prodeje na míru, kvalitní marketing... Doporučujeme moc!

Jana a Hynek Fukovi Srubec

Chtěli bychom poděkovat paní Šaškové za příkladný a maximálně profesionální přístup k prodeji naší nemovitosti. Pavel a Daniela Reinovi

Pavel Rein

Chtěl bych poděkovat Vaší kolegyni paní Kláře Šaškové za velmi profesionální přístup a pomoc při prodeji bytu. Ačkoliv z rozhodnutí rodinné rady nakonec k prodeji nedošlo (byt v mém vlastnictví přebírá dcera a bude jej pronajímat), oceňuji skvělý přístup paní Šaškové, velmi dobrou přípravu na setkání a prohlídku bytu, jasné a přesné odpovědi na mé dotazy a přímý postup k cíli jednání. Zkušenosti s realitními kancelářemi v Táboře máme spíše negativní, v případě Vašeho týmu jsem však rád změnil názor v tom, jak může a má práce realitního specialisty vypadat a jak hladce lze záležitosti s prodejem či nákupem nemovitosti vyřešit. Děkuji za vaši perfektní práci a s Vaším dovolením bych všem svým známým, přátelům a příbuzným v případě potřeby Vaši kancelář doporučil.

Otakar Studnička České Budějovice

Paní Šašková nám velice pomohla při prodeji a koupi bytu. Kromě profesionálního i lidského přístupu jsme ocenili především komplexnost služeb poskytovaných realitní kanceláří, kdy nám paní Šašková kromě následné průběžné asistence při prodeji a koupi nemovitosti obratem zpracovala cenovou mapu na tržní cenu srovnatelných nemovitostí v dané lokalitě, zajistila služby zkušeného finančního makléře i právní servis, což nám nakonec uspořilo spoustu peněz, času i sil (už jsme to dříve v menším měřítku absolvovali bez služeb RK a vím, o čem mluvím...). I když se celý proces prodeje starého a koupě nového bytu zdál být velmi komplikovaný, nakonec vše proběhlo podle předem dohodnutého plánu, který byl průběžně upřesňován s ohledem na situaci. Například nás překvapilo, že se povedlo uskutečnit stěhování napřímo bez nutnosti nalezení přechodného třetího bydlení. Odborná zdatnost, spolehlivost, flexibilita a šikovnost paní Šaškové a jejího týmu je k nezaplacení a tuto RK lze jen doporučit. Opravdu velice děkujeme!

Jan Gregor České Budějovice

Klára Šašková je spolehlivá, komunikativní a rychlá. Co jiného si přát.

Radek Bezkočka České Budějovice

Při prodeji naší nemovitosti jsme byli velice spokojeni s pí. Klárou Šaškovou, jakýkoliv problém nám pomohla vyřešit, jednala velmi rychle a byla velmi ochotná cokoliv zařídit./Vyklízení bytu, úklidovou firmu, veškeré papírování, ubytování atd./ Jako realitní makléřku ji vřele doporučujeme, protože bez ní bychom strávili spoustu času zařizováním věcí na dálku a cest do Č.Budějovic. Jsme velmi rádi, že jsme si ji vybrali a totéž doporučujeme všem ostatním.

Irena Procházková České Budějovice

V letošním roce pro nás paní Klára Šašková zajišťovala koupi nemovitosti. Spolupráce s ní byla příjemná, paní K. Šašková je rychlá a spolehlivá. Jako makléřku ji doporučuji.

Miroslava Halámková České Budějovice

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup Kláry Šaškové při prodeji mé nemovitosti, za důkladnou přípravu strategie prodeje nemovitosti před samotným prodejem, následně za skvělou prezentaci (foto, video) a cílený marketing tak dobře nastavený, že náš dům, díky této preciznosti a kvalitní přípravě ve všech směrech, prodala do týdne a co bylo na tom všem ještě nečekaným bonusem je, že ji prodala za kupní cenu o stovky tisíc více, než jsme očekávali. Prodej byl bezstarostný, nemuseli jsme se vůbec o nic starat, museli jsme je k podpisu dokumentace, a to do příjemného prostředí spolupracující advokátní kanceláře při dobré kávě. Vše proběhlo rychle, bezpečně, spolehlivě, na víc jde o milou osobu. Klára Šašková má moje absolutní nejvyšší hodnocení a doporučení.

Josef Cába České Budějovice

Děkuji paní Šaškové za zprostředkování prohlídky bytu, byla velmi milá, profesionální a sympatická. Takové jednání a vystupování by se od ní spoustu makléřů mělo učit!

Daniela R. České Budějovice

Ráda bych chtěla pochválit spolupráci a komunikaci na 100% a profesionalitu pí. Šaškové i pana fotografa za nádherné fotografie a video ,které mi budou památkou na kus mého života v Jílovicích. Naše spolupráce jistě bude pokračovat i nadále plánuji prodej ještě dvou nemovitostí .

Michaela Beníčková České Budějovice

Ráda bych touto cestou poděkovala Klárce Šaškové z NEXT Reality za spolupráci. vstřícnost, ochotu se na všem domluvit a tím získat pro mě a mou rodinu vysněný dům. Klára je velká profesionálka ve svém oboru, staví spokojenost svých klientů na první místo a žádná překážka není pro ní dostatečně velká, aby se nedala překonat. O to víc si toho cením, protože sama pomáhám klientům s financemi a bydlením již 25 let a tentokrát jsem se ocitla sama v pozici klientky a zažila vše z druhé strany. Další díky patří i straně developera, se kterým spolupracuje. Vše proběhlo, tak jak bylo domluveno a my krásně bydlíme.

Alena Nídlová České Budějovice

Kupovali jsme byt přes paní Šaškovou. Se vším nám pomohla a to jsme jako mladý pár uvítali. Opravdu velmi milá paní, která jedná rychle, s úsměvem a vždy s ohledem na přání a potřeby zákazníků. Dokonce i když jsme se na paní makléřku obrátili o nějaký čas později s problémem, nabídla nám pomoc a ihned nám začala s problémem pomáhat. Tímto bychom jí chtěli velice poděkovat a popřát jí spoustu takto spokojených zákazníků.

Kateřina České Budějovice

Profesionální přístup, bezproblémová spolupráce, výborná komunikace a spolehlivost. Takové je jednání s Klárou Šaškovou. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Kateřina Princová České Budějovice

Rádi bychom Vám poděkovali za tým pobočky České Budějovice a pod vedením paní Kláry Šaškové .V sobotu 17.8.2019 jsme předali svou milovanou chaloupku do rukou nové majitelky a víme, že je v dobrých rukou a tím se zasloužila právě Klára Šašková. Svou absolutní profesionalitou, pochopením , nic pro ní a její tým nebylo překážkou (vyřešeny do posledního puntíku) a vždy s úsměvem na rtech. Děkujeme a přejeme především zdraví a spoustu dalších spokojených klientů .

Michaela a Miroslav Beníčkovi České Budějovice

Jsem velice spokojena s prací makléřky paní Kláry Šašková, je velmi ochotná a milá a případné problémy ihned řeší. Je na ni spolehnutí a vřele doporučuji.

Alena Janiukova České Budějovice